در بخش لپ تاپ های مخصوص بازی، شاهد تجمع بسیاری از مدل های پیشرفته، مدرن به همراه دستاوردهای شرکت ها در CES 2019 بودیم. یکی از همین برندها، MSI بود. شرکت MSI با معرفی چند لپ تاپ مخصوص بازی پیشرفته و جذاب، بخش هایی از سبد کالای خود برای سال 2019 را رونمایی کرد.

لپ تاپ GS75 Stealth از جمله همین محصولات است که با جدید ترین پردازنده های Intel Core i7، کارت گرافیک NVIDIA GeForce RTX 2080 و مانیتور IPS عرضه می گردد. این لپ تاپ دارای نمایشگر 17.3 اینچی است و بخش بزرگی از متریال های بدنه ی آن، از آلومینیوم تولید شده است. این لپ تاپ تنها 0.75 اینچ ضخامت دارد. به گفته MSI، پنل این لپ تاپ می تواند با پشتیبانی از G-Sync به فرکانس 144 هرتز دست یابد.

دومین محصول با نام GE75 Raider، در سال 2019 با پردازنده های نسل 8 و 9 اینتل در مدل های Intel Core i7 به همراه کارت گرافیک پرچمدار NVIDIA GeForce RTX 2080 عرضه می گردد. این محصول نیز با استفاده از نمایشگر IPS در ابعاد 17.3 اینچ، دارای خنک کننده اختصاصی MSI Cooler Boost 5 و 3D Dragon Spine است. صفحه کلید این محصول دارای کلید های فلزی بوده و تولید شرکت SteelSeries است. سیستم صوتی این لپ تاپ به طور ویژه ای بزرگ و توانمند بوده و تولید شرکت Dynaudio است.

و در پایان نیز لپ تاپ های MSI PS63 را شاهد هستیم که نوت بوک های با پرستیژ و باریک این کمپانی به حساب می آیند. در پیکربندی های متفاوت آن، از پردازنده های Intel Core i7 استفاده شده و کارت گرافیک NVIDIA GeForce GTX 1050 نیز می تواند بسیاری از نیازهای گرافیکی ما را پاسخ دهد. این لپ تاپ با مانیتور 15.6 اینچی، دارای فناوری Qualcomm Quick Charge 3.0 بوده و ام اس آی موفق به دریافت نشان Quiet Mark برای این محصول شده است.