حق اختراع سامسونگ با نمایشگر سه گانه را ببینید

در پتنتی که اخیرا به نام سامسونگ ثبت شده است، می‌توان یک گوشی هوشمند را با صفحه نمایش سه گانه دید. سه نمایشگر این دستگاه، بخش‌های مجزایی هستند که با یک گیره فلزی به یکدیگر متصل می‌شوند و روی هم قرار می‌گیرند. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا حق اختراع سامسونگ با نمایشگر سه گانه را ببینید.

حق اختراع سامسونگ با نمایشگر سه گانه

نمایشگر سه گانه سامسونگ

عصر نوآوری در طراحی گوشی های هوشمند فرا رسیده است و اوج بلندپروازی را در طراحی گوشی های منعطف دیده‌ایم. اما تولیدکنندگان موبایل روی ایده‌های دیگری هم کار می‌کنند. از جمله طراحی دستگاهی با صفحه نمایش سه گانه که ایده‌ی سامسونگ است. کمپانی کره‌ای درخواست ثبت این اختراع را در آگوست سال گذشته ارائه داده بود و ظاهرا در مارس امسال به نتیجه رسید.

به لطف رندرهای منتشر شده از سوی Letsgodigital، می‌توان سه نمایشگر مجزای دستگاه را که روی هم قرار می‌گیرند ببینیم. در پایین، یک گیره فلزی وجود دارد که این سه بخش را متصل به هم نگه می‌دارد. از تصاویر موجود در پتنت سامسونگ این‌طور به نظر می‌آید که کاربر می‌تواند روی هر یک از نمایشگرها، مستقلا به چپ یا راست اسکرول کند. چیز دیگری که جلب توجه می‌کند، باریک بودن دستگاه است.

این کمپانی ۱۰ تصویر شماتیک را ترسیم کرده که همگی بخش پایینی گوشی را هلالی شکل نشان می‌دهند. همچنین هیچ سنسور دوربین یا دکمه‌ای روی این دستگاه دیده نمی‌شود و حتی پنل پشتی نیز، کاملا صاف و عاری از هر زایده‌ای است.

مشخص نیست که آیا واقعا سامسونگ به تولید یک موبایل با صفحه نمایش سه گانه می‌اندیشد یا خیر؛ اما در مقطع فعلی، خود را برای عرضه‌ی گوشی منعطف گلکسی فولد آماده می‌کند. مقامات کمپانی تایید کرده‌اند که مشکلات پیشن رفع و تدابیر لازم برای تضمین دوام گوشی، اتخاذ شده است. قرار است این محصول در ماه سپتامبر وارد بازار شود.

نظر شما چیست؟ منتظر به تحقق پیوستن حق اختراع سامسونگ با نمایشگر سه گانه هستید؟