تقریبا تمام قاب های گلکسی نوت ۱۰ لو رفت

شرکت سامسونگ دو روز دیگر از پرچمداران جدید خود رونمایی می‌کند. به تازگی تصاویر قاب‌های گلکسی نوت ۱۰ و گلکسی نوت ۱۰ پلاس لو رفته است. در حقیقت تقریبا تمام قاب های گلکسی نوت ۱۰ لو رفته است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

قاب گلکسی نوت ۱۰

گلکسی نوت ۱۰

در گذشته رندرهای رسمی گلکسی نوت ۱۰ و گلکسی نوت ۱۰ پلاس در اختیار رسانه‌ها قرار گرفته بود که این دو گوشی هوشمند را در زوایای مختلف به نمایش می‌گذاشت. چند روز دیگر از این گوشی‌های هوشمند رونمایی می‌شود؛ با این حال همچنان شاهد افشای اطلاعات و تصاویر جدیدی از آن‌ها هستیم.

قاب جدید گلکسی نوت ۱۰ را پیش از معرفی ببینید

در جدیدترین افشاگری، تصاویری از قاب‌های گلکسی نوت ۱۰ و نوت ۱۰ پلاس لو رفته است. در اوایل سال جاری میلادی با گوشی‌های سری گلکسی اس 10 سامسونگ ملاقات کردیم. این دستگاه از قاب‌های متنوعی بهره می‌برد که برای گوشی‌های سری نوت 10 نیز در نظر گرفته شده است.

بر اساس افشاگری اخیر، سامسونگ برای گوشی گلکسی نوت 10 و نوت 10 پلاس قاب سیلیکونی با حداقل دو رنگ سفید و مشکی، قاب LED در رنگ‌های سفید و مشکی، قاب جان سخت Protective Standing Cover در رنگ‌های مشکی و خاکستری و چندین قاب چرمی در نظر می‌گیرد.

گالری قاب های گلکسی نوت ۱۰

این پرچمداران از یک قاب جدید LED View Cover نیز بهره می‌برند که در سمت راست آن یک نوار کوچک برای نمایش اعلانیه‌ها و اطلاعات مفید به چشم می‌خورد. این قاب در رنگ‌های مشکی، سفید، خاکستری، قرمز و صورتی در اختیار خریداران قرار می‌گیرد. این تصاویر، شایعات گذشته مبنی بر استفاده از دوربین اصلی سه گانه در گلکسی نوت ۱۰ و چهارگانه در گلکسی نوت ۱۰ پلاس را تایید می‌کنند.

در حال حاضر نمی‌توان وجود قاب‌های دیگری را تایید و یا تکذیب کرد. این احتمال وجود دارد که سامسونگ در مراسم مربوط به معرفی این محصولات، از قاب‌های جدید و انحصاری رونمایی کند. به نظر می‌رسد این شرکت کره‌ای برای پرچمداران آینده خود قاب‌های LED Wallet و S-Veiw را عرضه نمی‌کند. گلکسی نوت ۱۰ و نوت ۱۰ پلاس در تاریخ ۱۷ مرداد (بامداد) در شهر نیویورک به صورت رسمی معرفی می‌شوند. پیش فروش این محصولات در روز معرفی آغاز شده و بر اساس اطلاعات منتشر شده، از تاریخ 23 اوت کاربران به گوشی‌های هوشمند خود دسترسی پیدا می‌کنند.

نظر شما درباره گلکسی نوت ۱۰ و قاب های آن چیست؟