هواوی میت ۳۰ پرو در مترو دیده شد

هواوی میت ۳۰ پرو جدیدترین پرچمدار شرکت چینی هواوی در سال جاری است. این گوشی برای دومین بار در یک مکان عمومی دیده شده و عکس هایی از آن لو رفته است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا هواوی میت ۳۰ پرو را ببینیم.

هواوی میت ۳۰ پرو

هواوی میت ۳۰ پرو

به تازگی تصاویر جدیدی از هواوی میت ۳۰ پرو منتشر شده که در آن ها شخصی در حال استفاده از این محصول در یک فضای عمومی است. از آنجایی که هنوز چند ماه به عرضه سری جدید هواوی میت ۳۰ باقی مانده، این عکس ها سر و صدای بسیاری را ایجاد کرده اند. جالب آنکه هواوی میت ۳۰ پرو قبلا نیز در دنیای واقعی رویت شده است.

همانگونه که در تصویر زیر مشاهده می کنید، این محصول دارای ناچ نسبتا بزرگی است که بخشی از آن مربوط به سیستم شناسایی چهره می شود. متأسفانه پنل پشتی گوشی در عکس مشخص نیست و بسیاری از پرسش های ما همچنان بدون پاسخ باقی می ماند. پس از انتشار رندرهای جدید از قاب هواوی میت ۳۰ پرو ، متوجه شدیم که این گوشی دارای یک دوربین سه گانه دایره ای شکل است. این دوربین از دو سنسور 40 مگاپیکسلی و یک سنسور 8 مگاپیکسلی بهره می برد.

سایز سنسور 40 مگاپیکسلی اول تقریبا برابر با 1/1.5 است. این سنسور مجهز به فیلتر RYYB بوده و اندازه دریچه دیافراگم آن احتمالا تا f/1.4 افزایش پیدا می کند. سنسور 40 مگاپیکسلی دوم بیشتر مخصوص گرفتن تصاویر با زاویه دید بسیار وسیع بوده و زاویه میدان دید آن برابر با 120 درجه است. سنسور 8 مگاپیکسلی سوم نیز مجهز به لنز تله فوتو بوده و امکان فوکوس در فواصل دور را فراهم می آورد. گفته می شود این سنسور درست مانند سنسور هواوی P۳۰ پرو از قابلیت زوم ۵ برابر بهره می برد.

نظر شما درباره هواوی میت ۳۰ پرو چیست؟

نوشته هواوی میت ۳۰ پرو در مترو دیده شد اولین بار در ترنجی پدیدار شد.