صفحات توییتر و اینستاگرام محمدجواد ظریف به دستور امریکا بسته خواهد شد

می دانیم که اخیرا وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران از سوی آمریکا در لیست تحریم‌های این کشور قرار گرفته است و حالا به نظر می‌رسد آمریکا صفحه های اجتماعی ظریف را نیز مسدود خواهد کرد. در حقیقت صفحات توییتر و اینستاگرام محمدجواد ظریف به دستور امریکا بسته خواهد شد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره این موضوع صحبت کنیم.

مدتی قبل آمریکا در یک اقدام خصمانه محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران را در لیست تحریم‌های خود قرار داد، اما این پایان ماجرا نبود و حالا آمریکا قصد دارد صفحه های اجتماعی وزیر امور خارجه را نیز مسدود کند.

بسته شدن صفحه های اجتماعی محمدجواد ظریف

آمریکا با هدف افزایش تحریم‌ها علیه محمد جواد ظریف، در نامه‌ای به شرکت‌های فیسبوک،توییتر و اینستاگرام اعلام کرد تا در اولین فرصت صفحه‌های منتسب به محمد جواد ظریف را مسدود کنند. گفتنی است در ماه‌های گذشته صفحه‌های برخی از فرماندهان سپاه پاسداران در شبکه های اجتماعی به ویژه توییتر و اینستاگرام مسدود شد و حالا چنین اتفاقی برای وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی نیز رخ خواهد داد.

نکته قابل توجه این است که محمدجواد ظریف در توییتر ۱.۲ میلیون فالور دارد که عدد بسیار قابل توجهی است و همچنین عدد فالور اینستاگرام ایشان ۷۳۰ هزار نفر هستند:

توییتر محمدجواد ظریف

اینستاگرام محمدجواد ظریف

اینستاگرام محمدجواد ظریف

نظر شما چیست؟ درباره این عمل چیست؟ آیا بسته شدن صفحات توییتر و اینستاگرام محمدجواد ظریف به دستور امریکا صحیح است؟

نوشته صفحات توییتر و اینستاگرام محمدجواد ظریف به دستور امریکا بسته خواهد شد اولین بار در ترنجی پدیدار شد.