توقف تولید پژو ۴۰۵ و پراید انجام خواهد شد

وزیر صنعت ، معدن و تجارت از لزوم خارج کردن خودروهای پراید و پژو ۴۰۵ از خط تولید و جایگزینی خودروهای جدید و با کیفیت خبر داد. به این ترتیب توقف تولید پژو ۴۰۵ و پراید انجام خواهد شد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

توقف تولید پژو ۴۰۵ و پراید

پراید

وزیر صنعت، معدن و تجارت که به اراک سفر کرده بود در بدو ورود به استان مرکزی گفت: پراید و پژو ۴۰۵ باید با انجام برنامه ریزی های لازم از خط تولید خارج و خودروهای جدید و با کیفیت جایگزین آنها شود.

رحمانی روز پنجشنبه در بدو ورود به استان مرکزی درباره توقف تولید پراید و پژو ۴۰۵ گفت: خودروهای فاقد استاندارد و کیفیت از خط تولید ۲ خودروساز بزرگ کشور خارج می شوند.

وی با بیان اینکه خودروهای قدیمی و خودروهایی که نتوانند استاندارد های لازم را پاس کنند، از خط تولید خارج می شوند، افزود: این خودروها در سایپا پراید و در ایران خودرو پژو ۴۰۵ بوده که باید با انجام برنامه ریزی های لازم خودروهای جدید و با کیفیت جایگزین آنها شود.

حضور در نشست کارگروه تسهیل و رفع وانع تولید، بازدید از شرکت کاغذ پاسارگاد، بازدید از صنایع نخ خمین، حضور در گلزار شهدا، بازدید از طرح شرکت مانا انرژی این شهرستان، بازدید از طرح تولید کاغذ از سنگ، بهره برداری از طرح توسعه شرکت سنگستان محلات، آغاز عملیات اجرایی دار القرآن نیم ور، بهره برداری از شرکت پارس بافت دلیجان و آغاز عملیات اجرایی طرح شرکت قیر اسپادانای دلیجان از جمله برنامه های سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت به استان مرکزی است.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید توقف تولید پژو ۴۰۵ و پراید چه زمانی انجام شود؟

نوشته توقف تولید پژو ۴۰۵ و پراید انجام خواهد شد اولین بار در ترنجی پدیدار شد.