قیمت محصولات سایپا ۱۰ شهریور ۹۸ + مقایسه قیمت بازار و کارخانه

به خوبی می دانیم که عوامل متعددی در گرانی خودرو موثر است. دلالان با هجوم سرمایه‌های خود به بازار خودرو، باعث ایجاد تقاضای کاذب شده و این تقاضای کاذب منجر به افزایش قیمت‌ها و ایجاد قیمت‌های غیر واقعی شده است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا مقایسه لیست قیمت محصولات سایپا ۱۰ شهریور ۹۸ در کارخانه و بازار را داشته باشیم.

لیست قیمت محصولات سایپا ۱۰ شهریور ۹۸

لیست قیمت محصولات سایپا ۱۰ شهریور ۹۸

در بازار ۱۰ شهریور ۹۸ خرید و فروش خودرو، قیمت انواع محصولات سایپا مانند پراید ۱۱۱ با قیمت حدود ۴۷ میلیون تومان، پراید ۱۳۱ با قیمت کمتر از ۴۳ میلیون تومان معامله شده است. جدول بالا لیست قیمت محصولات سایپا ۱۰ شهریور ۹۸ است.

از دیگر دلایل می‌توان به بهم خوردن بازار عرضه و تقاضا به دلیل کاهش تولیدات داخلی و خروج شرکت‌های خارجی و قطع همکاری آن‌ها به دلیل عدم امکان عمل کردن به تعهداتشان اشاره کرد.

فعالان بازار خودرو همچنان تأکید دارند خریداری در بازار نیست و بیشتر بخش بازار را دلالان تشکیل می‌دهند. طی چند ماه اخیر معاملات خودرو‌ها ناگهان با رکودی سخت مواجه شد و این مسئله باعث شده تا قیمت خودرو‌های وارداتی و داخلی به کمترین میزان خود در چند ماه گذشته برسد.

اما قیمت‌ها در بازار خودرو همچنان بالا و دست نیافتنی است. بسیاری از فعالان بازار خودرو می‌گویند خرید و فروشی در این بازار در کار نیست. این در حالی است که با وجود افت جزئی قیمت خودرو در هفته‌های اخیر، اما دوباره چند روزی است که قیمت‌ها در بازار خودرو روند صعودی به خود گرفته است. قیمت‌هایی که از یک سل گذشته تا به امروز رشد بیش از 100 درصد را تجربه کرده است.

نظر شما درباره لیست قیمت محصولات سایپا تیر ۹۸ در کارخانه و بازار چیست؟

نوشته قیمت محصولات سایپا ۱۰ شهریور ۹۸ + مقایسه قیمت بازار و کارخانه اولین بار در ترنجی پدیدار شد.