گلکسی وان (Galaxy One) نام احتمالی پرچمدار ادغام شده از سری گلکسی نوت و گلکسی اس خواهد بود

این یک شایعه قدیمی است که ما تقریبا ۱ سال پیش در ترنجی خواندیم، اینکه ادغام خانواده گلکسی نوت در خانواده گلکسی اس به دلیل همپوشانی زیاد از سال ۲۰۱۹ انجام خواهد شد. اطلاعات و شنیده های جدید می گویند که پرچم‌دار بعدی سامسونگ با نام گلکسی وان معرفی خواهد شد، این گوشی هوشمند اولین محصول ادغام سری گلکسی اس و گلکسی نوت سامسونگ خواهد بود. در حقیقت گلکسی وان (Galaxy One) نام احتمالی پرچمدار ادغام شده از سری گلکسی نوت و گلکسی اس خواهد بود. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

سامسونگ گلکسی وان

سامسونگ معمولا شش ماه پس از معرفی سری گلکسی اس از پرچم‌دار خانواده گلکسی نوت رونمایی می‌کند. عمده تفاوت این دو سری مربوط به قلم اس پن موجود در سری گلکسی نوت است.

حالا گزارش‌هایی منتشر شده‌اند که نشان می‌دهد سامسونگ قصد دارد از سال آینده سری نوت و سری اس را ادغام کند. از آن‌جا که این دو خانواده ویژگی‌های مشابه زیادی دارند، این اتفاق می‌تواند در آینده‌ای نزدیک اتفاق بیفتد.

طبق گفته‌های افشاگر معروف [email protected] سامسونگ گوشی هوشمند پرچمدار بعدی سری گلکسی اس خود را که تا به امروز انتظار می‌رفت نام آن گلکسی اس ۱۱ باشد را با قابلیت پشتیبانی از قلم اس پن و با نام گلکسی وان معرفی خواهد کرد که مطابق معمول انتظار می‌رود شاهد رونمایی از ان در اسفند ماه امسال و در ایام نزدیک به کنگره جهانی موبایل بارسلون باشیم.

حرکت سامسونگ پس از گلکسی وان


به این ترتیب دو خانواده پرچم‌دار سامسونگ با هم ادغام می‌شوند. اما استراتژی محصول سامسونگ پس از عرضه گلکسی وان چه خواهد بود؟ بنابر گزارش‌های منتشر شده پس از آن در نیمه اول سال یک پرچم‌دار حاصل از ادغام سری نوت و اس و شش ماه بعد در نیمه دوم سال میلادی یک پرچم‌دار با صفحه نمایش تاشو از خانواده گلکسی فولد معرفی خواهد کرد.

البته گفته می‌شود که این تغییرات بیشتر از یک ادغام ساده و تغییرنام خواهد بود و سامسونگ پس از عرضه گلکسی وان، به تدریج خطوط تولید را نیز با یکدیگر ادغام می‌کند. با این حال هنوز هم این موضوع بیش‌تر حکم یک شایعه را دارد و نباید کاملا جدی تلقی شود. انتظار می‌رود در آینده‌ای نزدیک اطلاعات بیش‌تری از این تغییرات منتشر شود.

نظر شما چیست؟ آیا این راهبرد موفقی برای سامسونگ خواهد بود؟

نوشته گلکسی وان (Galaxy One) نام احتمالی پرچمدار ادغام شده از سری گلکسی نوت و گلکسی اس خواهد بود اولین بار در ترنجی پدیدار شد.