سرویس های ارزش افزوده به کلی تعطیل خواهند شد

این روزها اینستاگرام و اکثر تبلیغاتی که آژانس‌های تبلیغاتی به فضاهای تبلیغاتی مجازی می دهند پر است سرویس هایی که شماره ات را وارد کند تا فلان! این ها سرویس های ارزش افزوده‌ای هستند که حداقل روز ۲۵۰ تومان از شارژ شما را می بلعند. این می شود تقریبا ماهانه ۷۵۰۰ تومان برای هر کاربر و چند صدهزاران کاربری که احتمالا در دام گرفتن اینترنت رایگان افتاده اند یا اتفاقی این چنینی برای آنها رخ داده است. وزیر ارتباطات وعده داده که سرویس های ارزش افزوده به کلی تعطیل خواهند شد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

تعطیلی سرویس های ارزش افزوده

تعطیلی سرویس های ارزش افزوده

محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات در جدیدترین توییت خود نوشت:

«شاید وقتش رسیده باشد که به زودی «کل سرویس‌های ارزش افزوده» را برای همیشه تعطیل کنیم.»

محمدجواد آذری جهرمی در توئیتر نوشت: «شاید وقتش رسیده باشد که به زودی «کل سرویس‌های ارزش افزوده» را برای همیشه تعطیل کنیم. دوستان دیگر به یقین رسیده‌اند که در مورد ⁧ حق‌الناس هیچ خط قرمزی ندارم. مخصوصا اگر از جیب مردم دزدی شود!»

خط و نشان وزیر ارتباطات به ارائه دهندگان خدمات ارزش افزوده موبایل در حالی است که وی در مرداد ماه از کاهش حجم کلاهبرداری‌های خدمات ارزش افزوده خبر داد و گفته بود: «مجموع درآمد خدمات ارزش افزوده ۳۰ درصد کاهش یافته است.»

وی خطاب به کاربران تلفن همراه در توئیتر نوشت:

«ستاره هشتصد مربع‌های شما موجب شد حجم زیادی از کلاهبرداری‌های ارزش‌افزوده کاهش پیدا کند. مجموع درآمد خدمات ارزش افزوده ۳۰ درصد کاهش یافته است. بابت این همه همکاری، یک دنیا ممنونم. لطفا بازهم *۸۰۰# را به دوستان خود معرفی کنید تا ⁧ همه‌باهم جلوی دزدی از جیب مردم را بگیریم.»

شما چطور فکر می کنید؟‌ آیا مافیای چند هزار میلیارد تومانی سرویس های ارزش افزوده اجازه رخ دادن چنین اتفاقی را می دهند؟

نوشته سرویس های ارزش افزوده به کلی تعطیل خواهند شد اولین بار در ترنجی پدیدار شد.