اینترنت رایگان اربعین ۹۸ در مرز مهران ارایه خواهد شد

مهمترین عملیات مخابرات منطقه ایلام در بحث خدمات رسانی به زائران اربعین، افزایش پهنای باند مورد نیاز همراه اول در مهران از ۱ به ۳ گیگابایت و در پایانه مرزی مهران از ۱ به ۲ گیگابایت است. همچنین گفته می شود که اینترنت رایگان اربعین ۹۸ در مرز مهران ارایه خواهد شد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

اینترنت رایگان اربعین ۹۸ در مرز مهران

اینترنت رایگان اربعین ۹۸ در مرز مهران

وی گفت: چهار کانکس اضطراری همراه اول در ایام اربعین در پارکینگ اربعین، پل زائر و پایانه مرزی مهران نصب می شود و در این ایام اینترنت پرسرعت در مسیر ایلام – مهران توسط همراه اول پوشش داده می‌شود.

اسدی اضافه کرد: شروع عملیات اجرایی فونداسیون و نصب دکل برای پوشش کمربندی شرقی مهران و آمادگی واگذاری پهنای باند و E۱ به ارگان‌های متقاضی جهت پایش مسیر اربعین نیز از دیگر اقدامات این شرکت جهت خدمات رسانی به زائران آقا اباعبدالله الحسین(ع) است.

وی افزود: انجام خدمات مشتریان همراه اول ، رومینگ ، استقرار ژنراتور پرتابل در مهران و پایانه مرزی برای پیش‌بینی حوادث غیرمترقبه در ایام اربعین و استقرار سه اکیب نگهداری و خدمات مشتریان از دیگر خدمات شرکت مخابرات استان به زائرین اربعین حسینی است.

اسدی همچنین از نصب و راه‌اندازی ۱۰ دستگاه تلفن همگانی در پایانه مرزی مهران خبر داد و گفت : در صورت ارسال متریال سایت جدید (مشترک با رایتل) داخل شهر مهران راه‌اندازی می‌شود.

شما اربعین ۹۸ زائر امام حسین (ع) هستید؟ التماس دعا.

نوشته اینترنت رایگان اربعین ۹۸ در مرز مهران ارایه خواهد شد اولین بار در ترنجی پدیدار شد.