تقریبا همه می دانیم که اکنون سامسونگ بر روی مدل جانشین گوشی تاشوی گلکسی فولد کار می‌کند و عرضه این محصول در اوایل سال آینده کاملا منطقی به‌نظر می‌رسد. جدیدترین شایعات به ما می گوید که گلکسی فولد ۲ سال ۲۰۲۰ ارایه می شود. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

گلکسی فولد ۲

گوشی تاشو سامسونگ گلکسی فولد

اگرچه سامسونگ با عرضه زودهنگام گلکسی فولد در مقوله تست کاربران نهایی ناکام بود؛ اما مدل بازطراحی شده، فروش بسیار مناسبی را تجربه خواهد کرد.

متاسفانه سامسونگ گلکسی فولد را در سراسر جهان عرضه نخواهد کرد و حتی کشورهای منتخب نیز تنها تعداد محدودی از این دستگاه‌ها را دریافت خواهند کرد. موجودی این گوشی تاشو در کره‌جنوبی به پایان رسید و انتظار می‌رود که سامسونگ سری دوم این مدل را در بازار خانگی عرضه نماید.

در عین‌حال مشتریان پیشگام در ایالات‌متحده نیز از فردا ۵ مهر می‌توانند نسبت به خریداری سامسونگ گلکسی فولد از شرکت مخابراتی AT&T اقدام کنند. همچنین فروشگاه‌‌های Best Buy و سامسونگ استور نیز اصلی‌ترین مراکز قابل مراجعه جهت خریداری این دستگاه گران‌قیمت خواهند بود. چنان‌چه پرداخت مبلغ ۱۹۸۰ دلار جهت خریداری گوشی برای شما بسیار سنگین است و یا به دلیل موجودی محدود گلکسی فولد قادر به سفارش آن نیستید؛ در این‌صورت می‌توانید تا سال آینده منتظر بمانید. گزارشات وب‌سایت SamMobile از تصمیم سامسونگ جهت عرضه ورژن ارزان‌قیمت‌تر گلکسی فولد و عرضه آن در سراسر جهان حکایت دارند.

براساس گمانه‌زنی‌های مطرح شده، گلکسی فولد 2 تنها با 256 گیگابایت حافظه‌داخلی عرضه خواهد شد؛ در حالی‌که گلکسی‌ فولد نسل قبلی مجهز به 512 گیگابایت حافظه‌داخلی است. این پدیده، قیمت نهایی گوشی را اندکی کاهش خواهد داد. هنوز مشخص نیست که آیا سامسونگ به منظور کاهش هرچه بیش‌تر بهای دستگاه نسبت به حذف برخی قابلیت‌های دیگر یا به‌کارگیری سخت‌افزارهای به‌مراتب ضعیف‌تر اقدام خواهد کرد یا خیر. اما گزارش فوق خاطرنشان می‌کند که دستگاه بعدی در سراسر جهان از جمله بازارهای آمریکای‌شمالی، چین و کره‌جنوبی عرضه خواهد شد.

نظر شما چیست؟ منتظر گلکسی فولد ۲ هستید؟

نوشته گلکسی فولد ۲ سال ۲۰۲۰ ارایه می شود اولین بار در ترنجی پدیدار شد.