ساعاتی قبل در اکانت توییتر ایوان بلس (Evleaks) تصاویری از طراحی سرفیس پرو ۷ و سرفیس لپتاپ ۳ (۱۳ اینچ و ۱۵ اینچ) و یک سرفیس مجهز به تراشه معماری ARM را نشان می‌دهد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا سرفیس پرو ۷ و سرفیس لپتاپ ۳ را پیش از معرفی ببینید.

سرفیس پرو ۷ و سرفیس پرو لپتاپ ۳

به لطف انتشار تصاویر و اطلاعات حالا با خیال راحت می‌توانیم به طراحی نسل جدید محصولات سرفیس مایکروسافت بپردازیم. از آنجایی «ایوان بلس» در این زمینه سابقه‌ی خیلی خوبی دارد، در مورد صحت و سقم این تصاویر لازم نیست چندان شک و تردید داشته باشیم. او در انتها یک توییت دیگر هم منتشر کرد که البته حاوی تصویر نیست ولی طبق محتوای آن، در این مراسم از یک سرفیس دو نمایشگره هم رونمایی می‌شود.

در رابطه به سرفیس‌ پرو ۷ گفته می‌شود که بالاخره از پورت USB-C بهره می‌برد و باید انتظار بهره‌گیری آن از نسل دهم پردازنده اینتل را داشته باشیم. سرفیس‌ مبتنی بر تراشه معماری ARM هم ظاهرا نسبت به مدل پرو باریک‌تر است و با توجه به حاشیه‌های کم نمایشگر آن، به نظر می‌رسد به‌عنوان رقیب مستقیم آیپد پرو مطرح می‌شود.

نسل سوم لپ‌تاپ سرفیس‌ هم در دو مدل ۱۳ و ۱۵ اینچی عرضه می‌شود و به غیر از پورت‌های USB-C و سخت‌افزار AMD در مورد آن اطلاعات چندان بیشتری نداریم. در هر صورت، فردا مایکروسافت با برگزاری یک مراسم از این محصولات رونمایی می‌کند و البته بی‌صبرانه منتظر معرفی سرفیس‌ دو نمایشگره هستیم تا ببینیم مایکروسافت برای طراحی و ساخت آن چه رویکردی اتخاذ کرده است.

منتظر سرفیس های مایکروسافت هستید؟

نوشته سرفیس پرو ۷ و سرفیس لپتاپ ۳ را پیش از معرفی ببینید اولین بار در ترنجی پدیدار شد.