یکی از مدیران شیائومی هند اخیرا در توئیتر تصویری را به اشتراک گذاشته که احتمالا به نقشه راه این شرکت در مسیر معرفی پوکوفون اف ۲ (PocoPhone F2) اشاره دارد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره پوکوفون F2 صحبت کنیم.

شیائومی پوکوفون اف ۲

شیائومی پوکوفون اف ۲

موبایل Pocophone F1 یکی از محبوب‌ترین گوشی‌های شیائومی در سال ۲۰۱۸ بود. این تلفن هوشمند علاوه بر برخورداری از مشخصات بالا و چیپست قدرتمند اسنپدراگون ۸۴۵ قیمت بسیار مناسبی داشت. علی‌رغم این موفقیت شیائومی هنوز وارثی برای این دستگاه معرفی نکرده و دیگر زمان زیادی هم از سال ۲۰۱۹ باقی نمانده است.

از زمان معرفی سری ردمی کی ۲۰ بسیاری گمان داشتند که این سری قرار است جایگزین سری پوکوفون شود. برخی حتی باور داشتند که این دستگاه در هند با نام Pocophone F2 به بازار می‌آید، اما چنین نشد. اکنون به نظر می‌رسد تعداد سوالات پیرامون نسخه دوم این دستگاه آن قدر زیاد بوده که یکی از مدیران شعبه هند Poco را وادار به انتشار پستی در شبکه اجتماعی توئیتر کرده است.

ردمی کی ۲۰ (Redmi K20) با اسنپدراگون ۷۳۰ و قیمت ۲۹۰ دلار رسما معرفی شد

در این پست، که البته به فاصله کوتاهی پاک شد، تصویری از دو نفر از اعضای بلندمرتبه ردمی دیده را می‌بینیم که با یکدیگر در حال گفتگو هستند، ولی سرنخی از تاریخ احتمالی عرضه پوکوفون اف ۲ در این تصویر وجود دارد که آن را در ادامه مشاهده می‌کنید.

همان طور که می‌بینید بر روی وایت بورد پشت سر این دو نفر نقشه راهی رسم شده که احتمالا به پنجره زمانی عرضه Pocophone F2 اشاره دارد. اگر روی این تصویر زوم کنید می‌بینید که Mi Pad برای عرضه در ماه مه و ژوئن، و پایین‌تر Poco F2 برای عرضه در سه‌ماهه آخر سال جاری میلادی برنامه‌ریزی شده است.

البته بیایید فعلا خیلی امیدوار نباشیم، چون Mi Pad در تاریخ معهود در هند عرضه نشد. در نتیجه ممکن است اطلاعات موجود بر روی این تخته صحیح نباشد یا به سال آتی اشاره داشته باشد. از طرفی بدیهی است که با وجود ردمی K20 باید فاصله بیشتری بین عرضه این دستگاه‌ها در نظر گرفته شود، با این حال طرفداران پوکوفون بی‌صبرانه منتظرند تا هرچه زودتر اخبار بیشتری درباره Pocophone F2 بشنوند.

نظر شما چیست؟ منتظر پوکوفون اف ۲ هستید؟

نوشته شیائومی پوکوفون اف ۲ (PocoPhone f2) در راه است اولین بار در ترنجی پدیدار شد.