پس از گذشت چندین ماه از معرفی رسمی چری تیگو ۸ در چین حال تصاویر جدید نشان می دهد که این خودرو با ظاهری استتاری در حال طی کردن تست های فنی در ایران است. چری تیگو ۸ در تهران در حال تست است و در ادامه با هم چند تصویر درباره آن خواهیم دید، با ترنجی همراه باشید.

چری تیگو ۸

چری تیگو ۸ در تهران

گویا شرکت مدیران خودرو با وارد کردن تعدادی از این خودرو به ایران در حال بررسی و انجام تست‌های تطبیق آن با شرایط آب و هوایی ایران و در نهایت تولید آن در کشور است. این تصاویر تعدادی از خودروهای تیگو ۸ در تهران را نشان می دهد که برای مشخص نشدن نوع خودرو برخی از زوایای خودرو پوشیده شده است.

استفاده از موتور 1.5 لیتری توربوشارژر که با قدرت تقریبی 147 اسب بخار، وجه مشترک تعدادی از خودروهای چری مانند تیگو 7 و آریزو 6 است که احتمالا همین موتور البته با قدرت و گشتاور بیشتری بر روی تیگو 8 نیز مورد استفاده قرار گیرد.

این خودرو چند ماه پیش به طور رسمی در نمایشگاه خودروی چین معرفی شده بود و حال با توجه به حضور آن در ایران به نظر می رسد باید به زودی شاهد ورود تیگو 8 به بازار کشور هم باشیم. در تازه ترین رده بندی پرفروش ترین خودروهای بازار چین از ابتدای سال جاری میلادی خودروی چری تیگو ۸ با آنکه مدت زیادی از حضورش در بازار چین نمی گذرد توانسته بود رتبه 67 را در بین 100 خودروی پرفروش بازار چین کسب کند.

شما منتظر تیگو ۸ چری هستید؟

نوشته چری تیگو ۸ در تهران در حال تست است اولین بار در ترنجی پدیدار شد.