دوربین سلفی زیر نمایشگر یکی از مواردی است که دوست داریم زودتر ببینیمش و البته بیشتر از آن دوست داریم که خوب کار کند! به نظر می رسد که شیائومی حتی هنوز این فناوری نیامده پا را فراتر گذاشته و دوربین سلفی دوگانه زیر نمایشگر را می خواهد ارایه کند. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا حق اختراع دوربین دوگانه سلفی زیر نمایشگر شیائومی را ببینید.

دوربین سلفی زیر نمایشگر شیائومی

صنعت تلفن های هوشمند به طور مداوم در حال پیشرفت است و رقابت برای به دست آوردن یک دستگاه تمام صفحه واقعی در حال گرم شدن است. ما انواع مختلفی از طراحی ها را با هدف بهبود نسبت صفحه نمایش گوشی های هوشمند مشاهده کرده ایم.

همه این کارها با یک ناچ، سپس طراحی ناچ قطره ای، دوربین پاپ آپ، ساختار پریسکوپ، طراحی کشویی و اخیرا با طراحی سوراخ نمایشگر آغاز شد. چند ماه پیش اوپو و شیائومی راه حل های دوربین سلفی “نامرئی” یا زیر نمایشگر خود را در فیلم های کوتاه به نمایش گذاشتند. اکنون، یک حق ثبت اختراع جدید یک تلفن دوربین زیر صفحه نمایش دوگانه شیائومی را نشان می دهد.

دوربین سلفی زیر نمایشگر شیائومی

این حق ثبت اختراع از CNIPA (اداره ملی مالکیت معنوی چین) و برای تلفن های هوشمند با دوربین های سلفی زیر نمایش دوگانه است. این یک طراحی تمام صفحه، بدون ناچ و سوراخ نمایشگر در صفحه ایجاد می کند.

دوربین سلفی دوگانه زیر نمایشگر شیائومی در ثبت اختراع اخیر دارای حاشیه ای بسیار نازک از هر طرف است. طبق ویدئویی که این شرکت قبلا منتشر کرده بود، هیچ علامتی مبنی بر داشتن صفحه نمایش دوربین وجود ندارد. علاوه بر این، شیائومی این فناوری را با نسخه ای از شیائومی می ۹ به نمایش گذاشت.

دوربین سلفی زیر نمایشگر شیائومی را ببینید

این شرکت شیائومی می ۹ موجود را با ناچ قطره ای نشان داد و همچنین آن را با نسخه اصلاح شده این تلفن هوشمند با دوربین زیر نمایشگر، آن را در کنار هم قرار داد. اگرچه بعد از فعال شدن برنامه دوربین، چیزی در بالای صفحه مشاهده نمی شد.

نظر شما چیست؟ منتظر به تحقق پیوستن این حق اختراع هستید؟

نوشته حق اختراع دوربین دوگانه سلفی زیر نمایشگر شیائومی را ببینید اولین بار در ترنجی پدیدار شد.