با این کد ببینید چقدر هزینه خدمات ارزش افزوده داده اید و البته می توانید شکایت کنید!

ماجرای سرویس های ارزش افزوده داغ شده و به جاهای جالبی خواهد رسید. در حالی که وزیر ارتباطات از مقابله با پول‌هایی که از این راه اندوخته شده اند می گوید اما دادستانی معتقد است که این مبلغ نباید به اطلاع کاربران برسد. به نظر می رسد که اینجا یک توافق رخ داده چون با این کد ببینید چقدر هزینه خدمات ارزش افزوده داده اید و البته می توانید شکایت کنید! در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

کد دیدن هزینه خدمات ارزش افزوده پرداخت شده توسط کاربر تا کنون

ستاره ۸۰۰ ستاره ۶ مربع

آذری‌جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، صبح امروز طی مصاحبه‌‌ای، امروز را آخرین روز حیات سرویس‌های ارزش افزوده اعلام کرد. پس از این اعلام وزیر بسیاری از کاربران و مردم به دنبال اقدامی از سوی وی در این راستا بودند. آذری جهرمی نیز با انتشار توئیتی از امکان اطلاع از مبالغ اخذ شده و نحوه انجام آن به کاربران پاسخ داد.

پیش از این دادستانی کل کشور در واکنش به صحبت‌های وزیر جوان در رابطه با اعلام ریز جزئیات مبالغ برداشت شده از حساب مشترکان در قالب خدمات ارزش افزوده، حکم توقف اعلام این مبالغ را صادر کرده بود.

حال مشخص نیست که توئیت جدید آذری جهرمی، حاصل توافقی میان وزارت‌خانه و دادستانی است یا اقدامی خودجوش از سوی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در راستای آگاه‌سازی مردم از هزینه‌های ناخواسته تحمیل‌شده به آن‌ها.

همچنین اگر شکایت هم داشتید می توانید با پیامک رایگان به شماره ۸۰۰۷ آن را ارایه کنید!

در حال حاضر شماره‌گیری کد ستاره ۸۰۰ ستاره ۶ مربع در هر ۳ اپراتور بزرگ کشور شما را پیامی مواجه می‌کند که حاکی از بررسی درخواست شما و اعلام نتیجه از طریق پیامکی طی ۲۴ ساعت آینده است. این جالب است که ۲۴ ساعت زمان اعلام برای چنین موضوعی در نظر گرفته شده است!

کد دیدن هزینه خدمات ارزش افزوده

کد دیدن هزینه خدمات ارزش افزوده – پاسخ همراه اول

کد دیدن هزینه خدمات ارزش افزوده پاسخ ایرانسل

کد دیدن هزینه خدمات ارزش افزوده – پاسخ ایرانسل

طبق گزارش کاربران ترنجی به نظر می رسد پس از گرفتن این کد، پاسخ اپراتورهای همراه اول و ایرانسل کمی متفاوت و مانند تصاویر بالاست.

توصیه می کنم حتما این کار را برای خود و اطرافیان‌تان انجام دهید تا ببینید تا کنون چقدر هزینه سرویس ارزش افزوده داده اید. خوشحال می شویم که تجربیات خود را تا حد امکان، مستند؛ با ما با در میان بگذارید. می توانید اسکرین شات پیامک را به ادمین ترنجی با شناسه @toranjiadmin ارسال کنید.

نوشته با این کد ببینید چقدر هزینه خدمات ارزش افزوده داده اید و البته می توانید شکایت کنید! اولین بار در ترنجی پدیدار شد.