با اینکه موتورولا در مراسم معرفی چند وقت پیش خود به گوشی موتو جی ۸ اشاره ای نکرد، اما رندرهای منتشر شده توسط یک افشاگر معروف در صفحه توییتر، وجود این دستگاه را ثابت می کند. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا موتو جی ۸ (Moto G8) را در این رندرها ببینید.

موتو جی ۸

شرکت موتورولا در ماه گذشته، از سری گوشی های جدید خود به نام موتو G8 رونمایی کرد. گوشی های هوشمند G8 Play و G8 Plus جزو این مجموعه به شمار می آیند. البته نکته جالبی در این میان وجود دارد؛ در طول مراسم معرفی، هیچ اشاره ای به گوشی موتو جی ۸ نشد!

با این حال به لطف ویدیوی منتشر شده در صفحه توییتر متعلق به ایوان بلاس، افشاگر محبوب گجت های مختلف می توان از وجود گوشی Moto G8 معمولی مطمئن شد. ظاهرا این دستگاه قرار است در کنار Moto Razr 2019 در هفته آینده رونمایی شود.

با توجه به ویدیوی منتشر شده از سوی ایوان بلس، می توان مشاهده کرد که جانشین گوشی Moto G7 دارای طراحی مشابه با گوشی های همتای خود است. پنل پشتی این گوشی از پلاستیک ساخته شده و در سه رنگ مشکی، قرمز و آبی عرضه می شود. سه دوربین به طور عمودی در پنل پشتی موتو جی ۸ قرار گرفته اند و یک فلاش LED نیز در پایین آن ها به چشم می خورد. به علاوه سنسور اثر انگشت نیز در پنل پشتی و زیر لوگو تعبیه شده است. پنل جلویی همانند سایر گوشی های متعلق به مجموعه G8، به نمایشگر با برش قطره ای مجهز شده است، اما اطلاعات خاصی درباره اندازه و وضوح این نمایشگر در دسترس نیست.

موتو جی ۸

موتو جی ۸

جالب اینکه هیچ گونه جزییاتی درباره مشخصات، قیمت و عرضه گوشی موتو جی ۸ وجود ندارد. با این حال با توجه به اینکه سایر گوشی های عضو خانواده G8 وارد بازارهای ایالات متحده آمریکا نشده اند، می توان حدس زد که موتو G8 نیز همانند مدل های قبلی موتورولا به طور انحصاری در این بازار عرضه خواهد شد. طبق پیش بینی های صورت گرفته، گوشی موتو جی ۸ به همراه گوشی تاشو موتورولا ریزر و در مراسم ۲۲ آبان ۹۸ معرفی خواهد شد.

نظر شما چیست؟ منتظر موتو جی ۸ هستید؟ خوشبختانه این دستگاه حداقل در پشت طراحی یکتایی دارد.

نوشته موتو جی ۸ (Moto G8) را در این رندرها ببینید اولین بار در ترنجی پدیدار شد.