رنگ های گلکسی اس ۱۱ و گلکسی نوت ۱۰ لایت لو رفت

امشب در ترنجی خواندیم که گلکسی اس ۱۱ در ۵ مدل مختلف که شامل نسخه‌های 5G نیز هست بهمن یا اسفند ۹۸ معرفی خواهد شد. امروز رنگ های گلکسی اس ۱۱ و گلکسی نوت ۱۰ لایت لو رفته و در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

رنگ های گلکسی اس ۱۱

طراحی گلکسی اس ۱۰ لایت

با توجه به آنچه در ادامه خبر خواهیم خواند، ظاهرا سامسونگ سعی دارد تعداد گزینه‌های گیج‌کننده برای خانواده گلکسی اس ۱۱ را کاهش دهد یا حداقل طیف رنگ آن‌ها را محدودتر کند. نسخه اصلی که گلکسی اس ۱۱ نام خواهد داشت، در رنگ‌های آبی، خاکستری و مشکی تولید خواهد شد. سایر نسخه‌ها علاوه بر این سه رنگ، از رنگ‌های صورتی و سفید نیز به صورت اختصاصی استفاده خواهند کرد.

با افشای رنگ‌های محصولات جدید سامسونگ، گفته می شود که رنگ‌های اعلام شده تنها گزینه‌هایی نخواهند بود که در مراسم ماه فوریه سامسونگ رونمایی می‌شوند. البته اگر به گذشته بنگریم، کمپانی کره‌ای‌ها همیشه در فواصلی بعد از معرفی پرچم‌داران خود، از نسخه‌های جدید آن‌ها با رنگ‌هایی جذاب و زیبا رونمایی می‌کرد.

او در توییتی با بیان کلمه «اختصاصی» در ابتدای پست خود، به معرفی رنگ‌های نسخه‌های مختلف گلکسی اس ۱۱، گلکسی نوت ۱۰ لایت، گلکسی اس ۱۰ لایت و گلکسی بادز جدید پرداخته است:

۱- گلکسی بادز که با کد SM-R175 در دست توسعه است: آبی، صورتی، سفید و مشکی
۲- گلکسی اس ۱۱ ای: آبی، خاکستری و صورتی
۳- گلکسی اس ۱۱: آبی، خاکستری، مشکی (حداقل تنوع رنگ)
۴- گلکسی نوت ۱۰ لایت: قرمز، مشکی و نقره‌ای (احتمالا مشابه مدل Aura گلکسی نوت ۱۰)
۵- گلکسی اس ۱۰ لایت: مشکی، آبی و سفید

ظاهرا در بین گوشی‌هایی که سامسونگ در سال ۲۰۲۰ رونمایی خواهد کرد، گلکسی نوت ۱۰ لایت، مانند گلکسی نوت ۱۰ به نسخه‌ای با طیف رنگی مختلف (گرادیانی) مجهز خواهد بود که نقره‌ای است و در زوایای مختلف تغییر رنگ می‌دهد.

همچنین پیش‌بینی می‌شود که نسل دوم گلکسی بادز، علاوه بر تنوع رنگ بیشتر، به ویژگی حذف نویز نیز مجهز شود تا بتواند با ایربادهای جدید سونی و اپل رقابت کند.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید این تنوع رنگ مناسب است؟

نوشته رنگ های گلکسی اس ۱۱ و گلکسی نوت ۱۰ لایت لو رفت اولین بار در ترنجی پدیدار شد.