گلکسی اس ۱۱ در ۳ مدل و ۵ نسخه ارایه خواهد شد

شاید ما انتظار داشته باشیم که این اعداد تغییر کنند اما فعلا گفته می شود که خانواده گلکسی اس ۱۱ با این مشخصات ارایه خواهد شد: ۳ مدل و ۵ نسخه که می توانند مشخصات جالبی داشته باشند. گلکسی اس ۱۱ در ۳ مدل و ۵ نسخه ارایه خواهد شد و در ادامه با هم درباره آن صحبت می کنیم، با ترنجی همراه باشید.

گلکسی اس ۱۱

گلکسی اس ۱۱

همواره اطلاعات اولیه‌ای که منتشر می‌شود، حتی اگر از منابع بسیار معتبری هم باشد ممکن است با واقعیت فاصله داشته باشند. ایوان بلس که به یک منبع قابل اعتماد برای اخبار مختلف دنیای موبایل تبدیل شده است، به تازگی اطلاعاتی را از گوشی گلکسی S11 سامسونگ منتشر کرده است و ادعا می‌کند که این دیوایس در سه اندازه‌ی مختلف عرضه خواهد شد.

اولین نسخه از یک نمایشگر 6.2 یا شاید هم 6.4 اینچی برخوردار باشد. اگر سامسونگ بخواهد نامگذاری کنونی محصولاتش را ادامه دهد، آن می‌تواند با نام گلکسی اس ۱۱ ای عرضه شود. دومین نسخه، نسخه‌ی اصلی گلکسی اس ۱۱ است که به یک نمایشگر 6.7 اینچی مجهز خواهد بود و سومین نسخه نیز گلکسی اس ۱۱ پلاس است که با یک نمایشگر بزرگ‌تر 6.9 اینچی روانه‌ی بازار خواهد شد. هر سه مدل از پنل‌هایی با لبه‌های خمیده برخوردارند؛ بنابراین کاربرانی که از دیدن یک نمایشگر مسطح روی گوشی اس 10 ای غافلگیر شده بودند، این مرتبه می‌توانند از این حرکت سامسونگ خوشحال باشند.

شایعه‌ی دیگری نیز وجود دارد که نشان دهنده‌ی نسبت ابعاد 20:9 در یک گوشی سامسونگ است. حداقل یکی از گوشی‌های سری گلکسی اس ۱۱ به چنین نمایشگری مجهز خواهند بود؛ این درست همانند مدل‌های خاص سری گلکسی ای (گلکسی ای ۷۰ و ای ۸۰) سامسونگ است. متاسفانه هنوز در مورد طراحی این پنل پرچمدار که آیا برای جای دادن دوربین سلفی از بریدگی استفاده می‌کند، دارای یک حفره است یا حتی از مکانیزم پریسکوپی برخوردار است، هیچ صحبتی به میان نیامده است.

ماژول دوربین گلکسی اس ۱۱ (Galaxy S11) را ببینید

ایوان بلس همچنین اشاره کرده است که دو مدل کوچک‌تر این خانواده در دو مدل LTE و 5G عرضه خواهند شد، در حالی که مدل بزرگ‌تر فقط در یک مدل 5G روانه‌ی بازار می‌شود. طبیعیست که تمام نسخه‌ها از اتصال LTE نیز پشتیبانی کنند. بنابراین، به طور کلی تعداد مدل‌های خانواده گلکسی اس ۱۱ سامسونگ به عدد 5 می‌رسد.

از دیگر اطلاعات ریز و درشتی که از پرچمدار آینده‌ی سامسونگ به دست ما رسیده، می‌توان به تجهیز آن به دومین نسل سنسور دوربین 108 مگاپیکسلی با یک دوربین پریسکوپی زوم 5 برابری اشاره کرد. ظاهرا این دوربین به یک قابلیت جدید به نام “Space Zoom” مجهز خواهد بود. همچنین شکی نیست که تراشه‌ی قدرتبخش این گوشی‌ها بسته به بازارهای مختلف اگزینوس 9830 یا اسنپدراگون ۸۶۵ کوالکام خواهد بود.

دوربین گلکسی اس ۱۱ به قابلیت Space Zoom مجهز خواهد شد

نظر شما چیست؟ این اعضا می توانند برای خانواده گلکسی اس ۱۱ بدرخشند؟

نوشته گلکسی اس ۱۱ در ۳ مدل و ۵ نسخه ارایه خواهد شد اولین بار در ترنجی پدیدار شد.