سونی هنوز روی بازار موبایل تسلیم نشده و سال ۲۰۲۰ را با برنامه از پیش تعیین شده در حال بررسی است. شاید البته این برنامه کمی برای شما عجیب باشد اما به هر حال در نوع خود جالب است. نقشه راه سونی برای سال ۲۰۲۰ چهار پرچمدار و سه میان رده را نشان می دهد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

نقشه راه سونی برای سال ۲۰۲۰

پرچمدار ۲۰۲۰ سونی

سونی می خواهد در سال ۲۰۲۰ به تولید موبایل های ۲۱:۹ خود ادامه دهد و چهار پرچمدار و سه میان رده را ارایه خواهد کرد. در این بین اما یک پرچمدار با دوربین شش گانه می تواند ایده جذابی باشد.

اگر به یاد داشته باشید شش ماه پیش بود که در ترنجی خواندیم شش دوربین اصلی برای موبایل بعدی سونی می تواند یک حرکت جالب توجه باشد. حتما برای شما هم تعبیه دوربین سه‌گانه در پنل پشتی پرچم‌داران دیگر چندان عجیب به‌نظر نمی‌رسد و گلکسی نوت ۱۰ پرو هم ظاهرا از دوربین چهارگانه بهره می‌برد و در این زمینه نوکیا ۹ پیورویو با داشتن دوربین پنج‌گانه همچنان در این رابطه در رتبه اول قرار دارد.

حالا اگر این شایعه صحت داشته باشد، سونی هم می‌خواهد از قافله عقب نیفتد و برای این موضوع رکوردشکنی کند. شایعات درباره دوربین شش گانه برای پرچمدار بعدی سونی صحبت می کنند و حقیقتا شش دوربین اصلی برای موبایل بعدی سونی می تواند یک حرکت جالب توجه باشد.

موبایل های ۲۰۲۰ سونی همگی 5G هستند

گفته می شود چهار پرچمدار سونی از چیپست اسنپدراگون ۸۶۵ و سه میان رده آن اسنپدراگون ۷۳۵ دارند. همه این دستگاه ها از شبکه 5G پشتیبانی خواهند کرد.

اما نام گذاری این دستگاه ها کمی عجیب و به سبک و سیاق نوکیا است. گفته می شود نسخه ۲۰۲۰ اکسپریا ۱ با نام اکسپریا ۱.۱ ارایه خواهد شد، به همین ترتیب باید منتظر اکسپریا ۱۰.۱ و اکسپریا ۵.۱ هم باشید.

منتظر موبایل های ۲۰۲۰ سونی هستید؟ نام گذاری و مشخصات آن ها مناسب است؟

نوشته نقشه راه سونی برای سال ۲۰۲۰ چهار پرچمدار و سه میان رده را نشان می دهد اولین بار در ترنجی پدیدار شد.