یک هفته پیش بود که نمونه پیش تولید وان پلاس ۸ پرو (OnePlus 8 Pro) را دیدیم. همچنین در ترنجی خواندیم که نمایشگر وان پلاس ۸ پرو ۱۲۰ هرتز خواهد بود. امروز یک شماتیک از طراحی پرچمدار نیمه اول سال ۲۰۲۰ وان پلاس منتشر شده که به ما طراحی وان پلاس ۸ پرو را نشان می دهد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

طراحی وان پلاس ۸ پرو

طراحی وان پلاس ۸ پرو

گوشی‌های سری وان پلاس ۸ سال آینده معرفی خواهند شد. به‌تازگی جزئیاتی در مورد طراحی گوشی هوشمند وان پلاس ۸ پرو منتشر شده است. گوشی‌های سری وان پلاس ۷ در حال حاضر در بازار موجود هستند و موفقیت خوبی نیز کسب کرده‌‌اند. اخیرا گزارشی در مورد سری جدید وان پلاس ۸ در اینترنت منتشر شده است.

اطلاعاتی جدید توسط یک فایل PDF از داخل وان پلاس ۸ پرو درز کرده‌اند که جزئیات جالبی در مورد این گوشی هوشمند را نشان می‌دهد. گوشی جدید وان پلاس، دوربین چهارگانه در پشت خواهد داشت. در جلو نیز این گوشی حفره‌ای روی نمایشگر دارد که میزبان دو دوربین برای سلفی است.

اطلاعات این پرونده، نشان می‌دهد که در این گوشی خبری از طراحی دوربین پاپ آپ نخواهد بود و به جای آن حفره‌ای روی نمایشگر قرار خواهد گرفت. گوشی وان پلاس ۸ یک دوربین سلفی خواهد داشت، اما در نسخه‌ی پرو، از دو لنز استفاده می‌شود.

سبک طراحی پنل جلویی این دستگاه، مشابه با گوشی سامسونگ گلکسی اس ۱۰ است. این نوع طراحی، باعث شده حاشیه‌های نمایشگر به شکل قابل توجهی کاهش پیدا کنند و نسبت نمایشگر به بدنه بیشتر شود. اصلی‌ترین مشخصه این دستگاه، طراحی باریک‌تر و کشیده‌تر بدنه نسبت به سری وان پلاس ۷ است.

رندر وان پلاس ۸ پرو (OnePlus 8 Pro) را ببینید

آنتن‌ دستگاه، از گوشه‌ها به بالا و پایین انتقال خواهد یافت و هنوز معلوم نیست این تغییر بر روی عملکرد سیگنال تلفن همراه چه تاثیری خواهد داشت. محل قرارگیری دکمه‌ها در هر دو گوشی وان پلاس ۸ و وان پلاس ۸ پرو یکسان است. در سمت راست بدنه دکمه‌ی تنظیم صدا و در سمت چپ آن کلید پاور قرار می‌گیرد.

گوشی جدید وان پلاس، به سنسور ToF مجهز خواهد شد و لنز‌های تله‌فوتو و اولترا واید در کنار لنز اصلی این گوشی قرار می‌گیرند. این گوشی همچنین از سیستم فلش LED دوگانه استفاده خواهد کرد.

نظر شما چیست؟ این طراحی برای وان پلاس ۸ پرو جذاب است؟

نوشته طراحی وان پلاس ۸ پرو را ببینید اولین بار در ترنجی پدیدار شد.