حجم باتری گلکسی اس ۱۱ تا ۲۰ درصد بیشتر از باتری گلکسی اس ۱۰ خواهد بود

اطلاعات مختلفی درباره گلکسی اس ۱۱ منتشر شده اما یکی از جذابترین های آنها همین مطلب است. به تازگی مشخص شده که باتری سامسونگ گلکسی اس ۱۱ عملکرد بهتری نسبت به نسل‌های قبلی خود خواهد داشت. در حقیقت حجم باتری گلکسی اس ۱۱ تا ۲۰ درصد بیشتر از باتری گلکسی اس ۱۰ خواهد بود. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

حجم باتری گلکسی اس ۱۱

باتری سامسونگ گلکسی اس ۱۱ در مقایسه با سری گلکسی اس ۱۰ از طول عمر بیش‌تری برخوردار است. این گمانه‌زنی‌ از آنجایی به‌وجود آمد که خبر بهره‌وری بیشتر پردازنده‌ این گوشی نسبت به نسل فعلی منتشر شد. این گوشی‌ همچنین ممکن است به جدیدترین نوع صفحه نمایش‌های OLED سامسونگ مجهز شود.

با اینکه وقوع هر دوی این شایعات، می‌تواند به طول عمر باتری سری گلکسی اس ۱۱ بیافزاید اما جدیدا گفته شده که گلکلسی اس 11 ظرفیت باتری بیشتری هم نسبت به مدل 2019 دارد. طبق گزارشات تازه، معلوم شد که باتری گلکسی اس 11 ای به جای باتری 3100 میلی آمپر ساعتی نسل فعلی خود، به باتری 3730 میلی آمپر ساعتی مجهز می‌شود.

گفته شده که نسخه‌ی استاندارد گلکسی اس 11 با باتری 4300 میلی آمپری موجود در گلکسی نوت 10 پلاس همراه خواهد شد. این در حالی که است که در مدل استاندارد گلکسی اس 10، باتری 3400 میلی آمپری تعبیه شده بود. گلکسی اس 11 پلاس نیز باتری مشابه با گلکسی M30 به ظرفیت 5000 میلی آمپر به همراه خواهد داشت.

حجم باتری گلکسی اس ۱۱ پلاس احتمالا ۵۰۰۰ میلی آمپر است

البته با اضافه شدن 5G به پرچمداران بعدی سامسونگ مصرف باتری نیز افزایش خواهد یافت و از این رو افزایش ظرفیت باتری آن‌ها اجتناب ناپذیر به نظر می‌رسد. همچنین اخیرا گزارشی از رسانه‌های کره‌ای منتشر شده که این شرکت در حال تولید نسل جدید بسته‌های ماژول محافظت (PMP) از باتری است که می‌تواند در سری گلکسی اس 11 به‌کار گرفته شود. فناوری PMP امکان بسته‌بندی بسیار محکم‌تر سلول‌های باتری را فراهم می‌کند و باعث کوچکتر شدن اندازه باتری‌ها می‌شود.

با وجود این گزارش، مشخص شد که در نسل بعدی سری گلکسی اس، علاوه بر ارتقا بزرگی در زمینه‌ی دوربین، شاهد افزایش ظرفیت باتری نیز خواهیم بود. اگر تکنولوژی جدید PMP برای باتری‌های سری گلکسی اس 11 استفاده شود، این باتری‌ها می‌تواند تا 57 درصد کوچکتر از نسل فعلی باشد و در عین حال ظرفیت بیش‌تری به همراه داشته باشند. پدیده‌ی کوچک شدن مقیاس باتری، می‌تواند فضای بیشتری را برای باقی قطعات داخل گوشی فراهم کند.

فناوری PMP باتری ها

سامسونگ می‌تواند به جای افزایش چشم گیر ظرفیت باتری‌های خود، از فضای به وجود آمده با کمک تکنولوژی PMP، برای ارتقا سیستم دوربین خود استفاده کند.

نظر شما چیست؟ باتری های فوق العاده بزرگ خانواده گلکسی اس ۱۱ می توانند برای شما جذاب باشند؟

نوشته حجم باتری گلکسی اس ۱۱ تا ۲۰ درصد بیشتر از باتری گلکسی اس ۱۰ خواهد بود اولین بار در ترنجی پدیدار شد.