زمان واریز اعتبار بنزین تاکسی های اینترنتی اعلام شد

هفته گذشته در ترنجی درباره اینکه سهمیه بنزین اسنپ و تپسی یا دیگر تاکسی های اینترنتی چطور خواهد بود، صحبت کردیم. امروز خبر می رسد که زمان واریز اعتبار بنزین تاکسی های اینترنتی اعلام شد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

زمان واریز اعتبار بنزین تاکسی های اینترنتی

سهمیه بندی بزنین

بر اساس اعلام ستاد پایش حمل و نقل نخستین مرحله اعتبار سوخت تاکسی های اینترنتی در راستای حمایت از رانندگان و کنترل نرخ کرایه‌ها تا دوشنبه ۴ آذر ۹۸ واریز خواهد شد.

طرح سهمیه بندی بنزین از ساعت صفر جمعه ۲۴ آبان ۹۸ به صورت رسمی در کشور اجرایی شد که با اجرای این طرح قیمت هر لیتر بنزین معمولی سهمیه‌ای 1500 تومان و قیمت هر لیتر بنزین غیرسهمیه‌ای 3000 تومان اعلام شد. همچنین بنزین سوپر نیز بدون هیچ سهمیه‌ای با نرخ آزاد 3500 تومان عرضه می‌شود. با توجه به این افزایش قیمت، بسیاری از رانندگان تاکسی های اینترنتی به دلیل افزایش هزینه‌ها جاری خود ابراز نگرانی کردند که مقرر شد بر اساس میزان پایش این خودروها اعتباری در راستای حمایت از آنها به صورت ماهانه پرداخت شود.

پرداخت به صورت هفته ای

پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور اعلام کرد طبق برنامه‌ریزی‌هایی که در راستای کنترل نرخ کرایه‌ها و حمایت از رانندگان تاکسی‌های آنلاین انجام شده است، نخستین مرحله از اعتبار سوخت‌گیری این ناوگان حمل و نقل کشور حداکثر تا روز دوشنبه 4 آذر 98 واریز خواهد شد.

سهمیه بنزین اسنپ و تپسی یا دیگر تاکسی های اینترنتی چطور خواهد بود؟

همچنین طبق اعلام ستاد پایش حمل و نقل، با هدف پرداخت هرچه سریع‌تر این اعتبار، سهم هر راننده طبق میزان پیمایش در پایان دوره‌های ۷ روزه و به شکل هفتگی پرداخت خواهد شد.

شما در تاکسی های اینترنتی مشغول هستید؟ نظر شما درباره این طرح حمایتی چیست؟

نوشته زمان واریز اعتبار بنزین تاکسی های اینترنتی اعلام شد اولین بار در ترنجی پدیدار شد.