یک ماه پیش بود که مشخصات گلکسی ای ۵۱ (Galaxy A51) لو رفت. سه هفته پس از آن طراحی گلکسی ای ۵۱ (Galaxy A51) را با دوربین چهارگانه L شکل را دیدیم و حالا مشخصات دوربین چهارگانه گلکسی ای ۵۱ (Galaxy A51) مشخص شده است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا مشخصات دوربین چهارگانه گلکسی A51 را ببینیم.

مشخصات دوربین چهارگانه گلکسی ای ۵۱

گلکسی ای ۵۱

دوربین گلکسی ای ۵۱ سامسونگ میزبان یک سنسور ۵ مگاپیکسلی ماکرو خواهد بود. این گوشی هوشمند از دوربین اصلی چهارگانه بهره می برد.

سال گذشته میلادی شاهد رونمایی از یک گوشی هوشمند از سری گلکسی A با دوربین اصلی چهارگانه بودیم. این دستگاه دارای سنسورهای استاندارد، اولترا واید، تله فوتو و تشخیص عمق برای دوربین اصلی خود است. به نظر می رسد سامسونگ قصد دارد تغییری در این موضوع ایجاد کند. بر اساس جدیدترین اطلاعات، دوربین گلکسی ای ۵۱ سامسونگ به‌جای دوربین تله فوتو، از دوربین ماکرو بهره می‌برد.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، این گوشی هوشمند کره ای به دوربین اصلی چهارگانه مجهز می شود. این دوربین از سنسور اصلی ۴۸ مگاپیکسلی، سنسور ۱۲ مگاپیکسلی اولترا واید و سنسور ۵ مگاپیکسلی ماکرو بهره می برد. با توجه به این موضوع، گلکسی ای ۵۱ تبدیل به یکی از مقرون به‌صرفه‌ترین گوشی های سامسونگ با دوربین ماکرو می شود.

سنسور فوق عریض دوربین گلکسی ای ۵۱ سامسونگ 12 مگاپیکسلی خواهد بود که در مقایسه با اکثر گوشی های میان رده موجود در بازار، رزولوشن بالاتری دارد. انتظار می رود سنسور ماکرو 5 مگاپیکسلی در گوشی گلکسی A71 نیز مورد استفاده قرار بگیرد. در گذشته شاهد انتشار رندرهای گلکسی ای 51 بودیم. علاوه بر رندر، مشخصات این دستگاه نیز لو رفته است.

نظر شما چیست؟ این مشخصات برای دوربین گلکسی ای ۵۱ مناسب است؟

نوشته مشخصات دوربین چهارگانه گلکسی ای ۵۱ (Galaxy A51) مشخص شد اولین بار در ترنجی پدیدار شد.