ویژگی نویزکنسلینگ در هدفون ها واقعا دوست داشتنی است. هر اندازه این قابلیت دوست داشتنی است همان‌قدر هم کمیاب بوده و به این دلیل کاربران زیادی به آن دسترسی ندارند. به گسترش محصولات مجهز به این قابلیت قطعا کاربران آن نیز افزایش میابند. امروز خبر می رسد که هندزفری گلکسی بادز پلاس با قابلیت نویزکنسلینگ ارایه خواهد شد، در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

گلکسی بادز پلاس

توییت جدیدی توسط Evan Blass ادعا می‌‌کند نام نسل بعدی هدفون‌ بی‌سیم سامسونگ، گلکسی بادز پلاس خواهد بود. این هدفون نسبت به مدل قبلی خود برتری‌ها و قابلیت‌های بیشتری دارد.

اطلاعات بیشتری در رابطه مدل بعدی گلکسی بادز وجود ندارد. البته، شایعات قبلی نشان می‌دادند که مدل فعلی گلکسی بادز و گلکسی بادز پلاس در یک چیز با هم مشترک هستند و آن هم میزان حافظه داخلی (8 گیگابایت) است. هم‌چنین، مدل بعدی هدفون بی‌سیم کره‌ای‌ها در چهار رنگ سفید، نقره‌ای، مشکی و زرد روانه بازار خواهد شد.

احتمال می‌دهیم که سامسونگ در این مدل از گلکسی بادز نیز فناوری‌های جدیدی، مانند نویز کنسلینگ را بهبود بخشد تا بهتر از مدل اولیه آن عمل کند. طبق معمول، انتظار داریم که گلکسی بادز پلاس در کنار عضو جدید خانواده سری گلکسی S10 سامسونگ و در کنگره جهانی موبایل 2020 معرفی شود.

نظر شما چیست؟ منتظر گلکسی بادز پلاس هستید؟

نوشته هندزفری گلکسی بادز پلاس با قابلیت نویزکنسلینگ ارایه خواهد شد اولین بار در ترنجی پدیدار شد.