مدتی پیش بود که سامسونگ با خانواده گلکسی ام (Galaxy M) پای باتری های ۵۰۰۰ میلی آمپری را به موبایل هایش باز کرد. حالا به نظر می رسد که پرچمدار سال ۲۰۲۰ آن ها نیز باتری به همین حجیمی داشته باشد. گفته می شود باتری گلکسی اس ۱۱ پلاس ۵۰۰۰ میلی آمپری خواهد بود و این موارد مختلفی از جمله پشتیبانی از 5G و نمایشگر ۱۲۰ هرتز را به صورت ضمنی تایید می کند. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

باتری گلکسی اس ۱۱ پلاس

همانطور که در تصویر اصلی مطلب می بینید، تصویری از یک باتری سامسونگ لو رفته که به نظر می رسد در گلکسی اس ۱۱ پلاس استفاده شود. ظرفیت این باتری ۵۰۰۰ میلی آمپری است و می تواند عمر باتری خیلی خوبی را برای گلکسی اس ۱۱ پلاس ارایه کند.

دو ویژگی که برای گلکسی اس ۱۱ پلاس مورد انتظار است و البته چندین شایعه هم درباره آن ها شنیده ایم، نمایشگر ۱۲۰ هزتر و پشتیبانی از شبکه 5G است. هر دو مورد این ویژگی ها نیاز به انرژی بیشتری دارند.

در نتیجه می توان گفت که این افزایش حدود ۲۲ درصدی در حجم باتری گلکسی اس ۱۱ پلاس نسبت به گلکسی اس ۱۰ پلاس بتواند فقط جبران کننده مصرف انرژی بیشتر دستگاه باشد یا حتی بتواند عمر باتری گلکسی اس ۱۱ پلاس را بهتر از گلکسی اس ۱۰ پلاس کند.

گلکسی اس ۱۱ پلاس

پیش از این ما رندرهایی از گلکسی اس ۱۱ پلاس دیده بودیم که قاب بزرگی برای دوربین پنج گانه آن به ما نشان می داد. البته این طراحی از نظر ما خیلی زیبا نیست اما به شکلی هم نیست که نتوان آن را هضم کرد.

رندر گلکسی اس ۱۱ پلاس برای دوربین پنج گانه یک قاب دوربین بزرگ و تا حدودی زشت را نشان می دهد

نظر شما چیست؟ منتظر گلکسی اس ۱۱ پلاس هستید؟ باتری ۵۰۰۰ میلی آمپری برای شما جذاب است؟

نوشته باتری گلکسی اس ۱۱ پلاس ۵۰۰۰ میلی آمپری خواهد بود اولین بار در ترنجی پدیدار شد.