سامسونگ گلکسی ام ۳۱ و گلکسی ام ۱۱ لو رفتند

چندی پیش بود که در ترنجی دیدیم گلکسی ای ۵۱ و گلکسی ای ۷۱ رسما معرفی شدند. به نظر می رسد که حالا نوبت به نسل بعدی خانواده گلکسی ام است. سامسونگ گلکسی ام ۳۱ و گلکسی ام ۱۱ لو رفتند و حالا در این مطلب با هم درباره آن ها صحبت می کنیم، با ترنجی همراه باشید.

گلکسی ام ۳۱ و گلکسی ام ۱۱

شرکت سامسونگ سری گلکسی M را برای نخستین بار به عنوان نسل جدید گوشی‌های هوشمند میان رده خود معرفی کرد. از جمله آنها باید به دو مدل گلکسی M30 و M10 اشاره داشت که اوایل 2019 از راه رسیدند. استقبال قابل توجه از گلکسی ام ۳۰ موجب شد تا مدتی بعد سامسونگ مدل گلکسی M30s این دستگاه را عرضه دارد. حال جدیدترین گزارش‌ها خبر از معرفی جانشینان دو مدل قبل یعنی گلکسی گلکسی ام ۳۱ و گلکسی ام ۱۱ می‌دهند.

انتظار داریم سامسونگ اوایل سال ۲۰۲۰ این گوشی‌های هوشمند مقرون به صرفه را معرفی و عرضه کند. گفته شده گلکسی ام ۱۱ با شماره مدل SM-M115F و گلکسی ام ۳۱ با شماره مدل SM-M315F تحت توسعه قرار دارند.

هنوز طراحی و مشخصات این دو مدل آشکار نشده و انتظار داریم نسبت به نسل قبل ارتقا مطلوبی برای آنها در نظر گرفته شود. پیش از این گفته شد که گلکسی ام ۱۱ با حافظه داخلی پایه ۳۲ گیگابایتی و گلکسی ام ۳۱ با حافظه داخلی پایه 64 گیگابایتی عرضه می‌شود. طبق اخبار قبل نیز سامسونگ روی دو مدل گلکسی ام ۲۱ و گلکسی ام ۴۱ هم مشغول کار است.

گلکسی ام ۲۱ به عنوان جانشین Galaxy M20 با چیپست اگزینوس ۹۶۰۹ همراست و دارای حافظه رم 4 گیگابایتی و دوربین عقب دوگانه 24 و 5 مگاپیکسلی دارد. این در حالی بوده که مدل پیشین از چیپست اگزینوس ۷۹۰۴ و دوربین عقب دوگانه 13 و 5 مگاپیکسلی بهره می‌برد.

گلکسی ام ۳۱

براساس شایعات گلکسی ام ۳۱ با پردازنده اسنپدراگون ۶۶۵ عرضه خواهد شد و دارای حافظه رم 6 گیگابایتی و دوربین عقب سه گانه است. سنسور اصلی آن 48 مگاپیکسل، سنسور دوم 12 مگاپیکسل و سنسور سوم 5 مگاپیکسل است. این در حالی بوده که گلکسی M30 از پردازنده اگزینوس 7904 و دوربین عقب سه گانه برخوردار بود.

از سوی دیگر گفته می‌شود گلکسی ام ۴۱ دارای پردازنده اگزینوس ۹۶۳۰ حافظه رم 6 گیگابایتی، دوربین عقب سه گانه 64/12/5 مگاپیکسلی و سیستم عامل اندروید ۱۰ است. اطلاعات بیشتری از نسل جدید خانواده گلکسی M موجود نیست و انتظار می‌رود طراحی شبیه به سری گلکسی A نسل جدید داشته باشند.

نظر شما چیست؟ منتظر گلکسی ام ۳۱ و گلکسی ام ۱۱ یا گلکسی ام ۴۱ هستید؟

نوشته سامسونگ گلکسی ام ۳۱ و گلکسی ام ۱۱ لو رفتند اولین بار در ترنجی پدیدار شد.