درباره شرایط فروش سایپا کوییک دوشنبه ۹ دی ۹۸ در ترنجی خواندیم. یک ماه پیش بود که در ترنجی تیبا ۲ پلاس سایپا را دیدیم. حالا اما شاهد شرایط پیش فروش سایپا تیبا ۲ پلاس دی ۹۸ با تحویل یک ساله هستیم. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

شرایط پیش فروش سایپا تیبا ۲ پلاس دی ۹۸

تیبا ۲ پلاس

گروه خودروسازی سایپا در جدیدترین طرح فروش محصولات خود در دی ۹۸ خودرو تیبا ۲ پلاس که نسخه جدیدی از این هاچ بک اقتصادی محسوب می‌شود را به بازار عرضه کرده است. از امکانات تیبا ۲ پلاس نسبت به مدل تیبا SX معمولی می‌توان به مواردی زیر اشاره کرد:

  1. ۱- زیرسپر جدید جلو و عقب
  2. ۲- جلو پنجره کرومی
  3. ۳- کفی سه بعدی
  4. ۴- باربند تزئینی
  5. ۵- آینه‌ها و شیشه‌های جلو و عقب برقی
  6. ۶- تریم داخلی چرم مصنوعی
  7. ۷- سنسور پارک و دوربین دنده عقب
  8. ۸- رینگ آلومینیومی تراش خورده
  9. ۹- بلوتوث پخش DVD و نمایشگر لمسی

شرکت سایپا خودرو تیبا ۲ پلاس را با پیش‌پرداخت 28 میلیون و 700 هزار تومان به مشتریان خود عرضه کرده است که در این طرح فروش مشتریان از سود مشارکت 15 درصد و سود انصراف 12 برخوردارند خواهند بود. همچنین ارسال دعوت‌نامه‌های تحویل این خودرو نیز از هفته آخر دی 99 خواهد بود، از این رو احتمال دارد بسیاری از مشتریانی که خودرو تیبا 2 پلاس را پیش خرید کرده‌اند، در بهمن 99 خودرو ثبت نامی خود را تحویل بگیرند.

در خصوص قیمت این خودرو نیز باید اعلام کرد با توجه به اینکه سایپا مبلغ پیش‌پرداخت 28 میلیون و 700 هزار تومانی را برای آن در نظر گرفته است و از قوانین پیش فروش خودرو پیروی می‌کند، به احتمال زیاد قیمت تیبا 2 پلاس در محدوده 55 تا 57 میلیون تومان خواهد بود. گفتنی است این خودرو فقط از لحاظ امکانات و تجهیزات با سایر مدل‌های تیبا هاچ بک متفاوت است و از نظر فنی تفاوتی نخواهد داشت؛ از این رو Tiba 2 Plus از یک موتور 1.5 لیتری 8 سوپاپ بهره می‌برد که می‌تواند قدرتی برابر با 87 اسب بخار و گشتاور 2128 نیوتن‌متر را تولید کند. قدرت تولید شده از موتور توسط گیربکس 5 سرعت دستی به چرخ‌های جلو منتقل می‌شود.

نظر شما درباره شرایط پیش فروش سایپا تیبا ۲ پلاس دی ۹۸ چیست؟

نوشته شرایط پیش فروش سایپا تیبا ۲ پلاس دی ۹۸ با تحویل یک ساله اولین بار در ترنجی پدیدار شد.