بر اساس اطلاعات لو رفته از رابط کاربری One UI 2.0 سامسونگ می توان موارد جالبی درباره گلکسی اس ۲۰ و گلکسی فولد ۲ را متوجه شد. مثلا اینکه گلکسی اس ۲۰ قابلیت پایش سلامت باتری را خواهد داشت. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

مشخصات شارژ سریع گلکسی فولد ۲

سامسونگ قصد دارد تا در ۲۲ بهمن ۹۸ از سری گلکسی S11 یا همان گلکسی S20 و همینطور از نسل جدید گوشی های انعطاف پذیر خود یعنی گلکسی فولد 2 رونمایی کند. سری گلکسی S جدید جایگزین گوشی های S10 فعلی خواهند شد و اینطور که پیداست، ویژگی های جدیدی برای آن ها در نظر گرفته شده است.

همانطور که می دانید، هنوز اطلاعات چندان زیادی درباره گلکسی فولد 2 منتشر نشده؛ با این حال تصاویر مختلفی از کدهای One UI 2.0 به فضای مجازی راه یافته که مشخصات مربوط به فرایند شارژ این محصول را تا حدودی برای ما مشخص می کند. ظاهرا فولد 2 توانایی پشتیبانی از شارژ سریع 25 واتی را دارد و در صورت تمایل کاربر، از شارژ فوق سریع 45 وات نیز پشتیبانی می کند.

مشخصات دوربین گلکسی اس ۲۰

اما این تمام ماجرا نیست. کدهای One UI مشخصات مربوط به سیستم دوربین سری گلکسی S20 را نیز برای ما آشکار کرده اند. حال می دانیم که این محصول به قابلیت Director View مجهز شده که کاربر از طریق آن می تواند مناظر و سوژه های عکاسی را کادربندی کرده و یا آن ها را به صورت دستی یا خودکار ردیابی کند.

همچنین سامسونگ ویژگی جدیدی به نام Single Take Photo را نیز به گلکسی S20 اضافه کرده که مبتنی بر هوش مصنوعی بوده و مخصوص ثبت تصاویر و ویدیوهای کوتاه است. این ویژگی شباهت زیادی با حالت Photobooth گوگل دارد. ظاهرا دارندگان گلکسی S20 قادر خواهند بود تا هنگام تصویربرداری، اندازه دیافراگم، میزان نوردهی و درجه رنگ را کنترل کنند.

در پایان باید بگوییم که سامسونگ چهار حالت بوکه مختلف به نام های آرتیفای، مونو، ساید لایت و وینتیج را نیز به سیستم دوربین گلکسی اس ۲۰ اضافه کرده است. سری جدید S از ویژگی مهم دیگری نیز بهره می برد و آن تعقیب و پیگیری میزان سلامت باتری است. بدین ترتیب کاربران می توانند به سادگی از زمان مناسب برای تعویض باتری آگاه شده و طول عمر اسمارت فون خود را افزایش دهند.

نظر شما چیست؟ منتظر گلکسی اس ۲۰ و گلکسی فولد ۲ هستید؟

نوشته گلکسی اس ۲۰ قابلیت پایش سلامت باتری را خواهد داشت اولین بار در ترنجی پدیدار شد.