حدودا یک سال پیش بود که درباره ام‌ وی‌ ام X55 مشخصات فنی و قابلیت‌ها برای شما در ترنجی نوشتیم. کمتر از یک ماه دیگر دیدیم که ام وی ام ایکس ۵۵ (MVM X55)‌ به زودی به بازار می آید. یکی از قابلیت های این خودرو را می توان دستبند هوشمند آن دانست. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا ببینیم دستبند هوشمند ام وی ام ایکس ۵۵ چه قابلیت هایی دارد.

دستبند هوشمند ام وی ام ایکس ۵۵

دستبند هوشمند ام وی ام ایکس ۵۵

اخیرا شرکت مدیران خودرو محصول جدید خود ام وی ام ایکس ۵۵ را به صورت محدود وارد بازار نموده و فروش آنرا آغاز کرده است اما از آنچه در تبلیغات این خودرو دیده می شود، این خودرو دارای آپشن بسیار مدرن و خاصی است که در خودروهای بسیار لوکس بازار ایران نیز وجود ندارد و همین امر ،باعث جلب نظر بسیاری شده است.

با در دست داشتن این ساعت و یا در صورت دلخواه بستن آن میتوان ادوات کنترلی خودرو خود را در دست بگیرید. قابلیت های دستبند هوشمند ام وی ام ایکس ۵۵ از قرار زیر است:

  1. ۱- استارت زدن خودرو از روی ساعت و روشن نمودن خودرو
  2. ۲- باز نمودن درب صندوق عقب
  3. ۳- بالا و پایین نمودن شیشه ها از راه دور
  4. ۴- مشاهده تماس های ورودی و پیام ها
  5. ۵- چک و کنترل کردن سوابق پزشکی و سلامتی
  6. ۶- نظارت بر ضربان قلب

استفاده از این ساعت به عنوان آپشنی مدرن در ام وی ام X55 نشان دهنده یک کراس اوور مدرن و امروزی است که با طراحی مدرن و تکنولوژی به روز و ارزشمند می تواند مورد توجه قرار گیرد. مدیران خودرو با عرضه خودروی ام وی ام ایکس ۵۵ به خوبی نشان داد که به دنبال عرضه خودروهای با تکنولوژی و امکانات بالا و ارزشمندی است که میتوانند بسیاری از خودروهای خارجی را به چالش بکشد.

نظر شما درباره ام وی ام X55 چیست؟ قابلیت های دستبند این خودرو را می پسندید؟

نوشته دستبند هوشمند ام وی ام ایکس ۵۵ چه قابلیت هایی دارد اولین بار در ترنجی پدیدار شد.