مدت زیادی است که شایعه نمایشگر ۱۲۰ هزتر گلکسی اس ۱۱ یا گلکسی اس ۲۰ را می شنویم. امروز دوباره تایید می شود که نمایشگر گلکسی اس ۲۰ رفرشریت ۱۲۰ هرتز خواهد داشت. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

نمایشگر گلکسی اس ۲۰

سامسونگ در تولید سری گلکسی اس ۱۰ به موفقیت‌های جدیدی در عرصه نمایشگر دست پیدا کرد و حالا با نزدیک شدن به موعد معرفی نسل بعدی این گوشی هوشمند آنها قصد دارند تا پا را فراتر گذاشته و با کاهش حاشیه‌های اطراف نمایشگر و تغییر محل قرارگیری دوربین سلفی، نمایشگر قوی‌تری را به دنیای تکنولوژی معرفی کنند.

یکی از منابع نزدیک به سامسونگ در آخرین اظهارات خود به این موضوع اشاره کرده است که نمایشگر گلکسی اس ۲۰ سامسونگ با یک بهبود چشمگیر روبرو خواهد شد و نرخ رفرش صفحه نمایش این محصول از ۶۰ هرتز (استفاده شده در خانواده اس ۱۰) به عدد جذاب ۱۲۰ هرتز خواهد رسید.

تاریخ آنپکد ۲۰۲۰ سامسونگ رسما ۲۲ بهمن ۹۸ اعلام شد: معرفی گلکسی اس ۲۰ و گلکسی فولد ۲

به این ترتیب شاهد انیمیشن‌هایی روان خواهیم بود که حتی با چشم عادی کاربران، این تغییرات قابل حس خواهد بود. چنین تغییر باعث می‌شود تا محصول جدید سامسونگ، بالاتر از گوشی‌‌های هوشمند رقبا از جمله وان پلاس و گوگل قرار گیرد. بد نیست بدانید که اخرین پرچمداران این شرکت‌ها، به نمایشگری با نرخ رفرش 90 هرتزی مجهز بودند. آیفون اپل اما از سایر رقبا بسیار دور بوده و هنوز از نمایشگر 60 هرتزی استفاده می‌کند.

گلکسی اس ۱۱ ای 5G

بر خلاف شرکت‌های دیگر که امکانات سطح بالای خود را برای محصولات گران قیمت در نظر می‌گیرند، سامسونگ قصد دارد تا نمایشگر 120 هرتزی را به کلیه گوشی‌های خط تولید گلکسی اس ۲۰ اضافه نماید. این بدان معناست که خریداران گلکسی S20، هیچ تغییری در مقایسه با خریداران گلکسی اس ۲۰ پلاس یا گلکسی اس ۲۰ اولترا حس نخواهند کرد. سامسونگ قصد دارد تا محصولات یاد شده را به ترتیب با نمایشگر 6.2، 6.7 و 6.9 اینچی عرضه نماید.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید به فکر خرید پرچمداری بدون نمایشگر ۱۲۰ هرتز در سال ۲۰۲۰ خواهید بود؟

نوشته نمایشگر گلکسی اس ۲۰ رفرشریت ۱۲۰ هرتز خواهد داشت اولین بار در ترنجی پدیدار شد.