دو هفته پیش بود که طرح در نظر گرفته شده توسط سامسونگ برای گلکسی فولد ۲ را دیدیم. مشخصا برای دومین گوشی تاشو سامسونگ باید منتظر تغییر فرم فکتور باشیم، حداقل تصاویر این را می گویند. به جز تغییر فرم فکتور به نظر می رسد که سامسونگ نمی خواهد این دستگاه از همه لحاظ به روز باشد. این را می گوییم چون شنیده می شود که احتمالا گلکسی فولد ۲ با اسنپدراگون ۸۵۵ ارایه شود نه اسنپدراگون ۸۶۵. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

گلکسی فولد ۲ با اسنپدراگون ۸۵۵

طبق گزارشی که به تازگی منتشر شده، به‌نظر می‌رسد چیپست گوشی تاشو گلکسی فولد ۲ اسنپدراگون ۸۵۵ خواهد بود که تقریبا یک سال از عرضه آن می‌گذرد. این یعنی برخلاف گوشی‌های گلکسی اس ۱۱ که در برخی مناطق با اسنپدراگون ۸۶۵ عرضه می‌شوند، جدیدترین گوشی تاشو سامسونگ مبتنی بر چیپست قدیمی‌تری خواهد بود.

در این گزارش برای دلیل این موضوع به این نکته اشاره کرده که فرایند ساخت گلکسی فولد ۲ از ماه‌ها قبل آغاز شده و سامسونگ زمان کافی برای تعبیه جدیدترین تراشه پرچم‌دار کوالکام نداشته است. در همین گزارش آمده که گوشی مذکور مجهز به دوربین سلفی ۱۰ مگاپیکسلی است که احتمالا مشابه دوربین سلفی گلکسی نوت ۱۰ خواهد بود.

به گلکسی فولد ۲ سلام کنید، نسل دوم گوشی تاشو سامسونگ

سامسونگ در تاریخ ۲۲ بهمن ۹۸ احتمالا از این گوشی تاشو رونمایی می‌کند. این شرکت ماه‌ها قبل به احتمال عمودی بودن مکانیسم گلکسی فولد ۲ اشاره کرد و حالا بر اساس گزارش‌ها و تصاویر مختلف به نظر می‌رسد این گوشی در حقیقت با چنین مکانیسمی روانه‌ی بازار خواهد شد. همچنین گفته می‌شود این گوشی قیمت پایین‌تری نسبت به نسل قبلی خود دارد که البته میزان این تفاوت هنوز معلوم نیست.

نظر شما چیست؟ منتظر گلکسی فولد ۲ با چیپست قدیمی هستید؟

نوشته احتمالا گلکسی فولد ۲ با اسنپدراگون ۸۵۵ ارایه شود نه اسنپدراگون ۸۶۵ اولین بار در ترنجی پدیدار شد.