امروز رندری بر اساس قاب لو رفته از هواوی P40 پرو منتشر شده که می تواند جالب توجه باشد اما من شخصا فکر نمی کنم حداقل در بخش جلو بتواند صحیح باشد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا ببینیم آیا این هواوی پی ۴۰ پرو خواهد بود؟

هواوی پی ۳۰ پرو

هواوی پی ۳۰ پرو

تازه‌ترین اطلاعات منتشر شده درباره هواوی P40 پرو رندرهایی است که به قاب محافظ هواوی P40 پرو منتسب هستند و طراحی احتمالی گوشی را نشان می‌دهند.

در طراحی هواوی پی ۴۰ پرو چیزی که بیشتر جلب توجه می‌کند، وجود پنج دوربین در پنل پشتی آن است. از جزئیات این ماژول پنج‌گانه اطلاعاتی موجود نیست؛ ولی می‌توانیم انتظار سنسور اصلی 48 یا 64 مگاپیکسلی، یک لنز فوق عریض ثانویه، یک لنز تله‌فوتو پریسکوپی و یک دوربین سینمایی (cine camera) را داشته باشیم. آخری هم باید دوربین ماکرو یا عمقی باشد. ظاهرا فلاش LED دوگانه و سنسورهای فوکوس خودکار نیز در این مجموعه جای دارند.

نمایشگر حفره‌دار هم یکی از مولفه‌های طراحی هواوی P40 پرو است؛ البته حفره‌ای کپسولی‌شکل که احتمالا از یک دوربین نرمال و یک دوربین فوق عریض میزبانی می‌کند. به نظر می‌رسد قاب محافظی که در تصاویر به نمایش درآمده، از جنس فیبر کربن باشد و الگوهای شانه‌عسل مانندی نیز روی آن دیده می‌شود.

هواوی پی ۴۰ پرو

هواوی پی ۴۰ پرو

اما درباره سخت افزار داخلی این پرچمدار، گزارش‌ها به چیپست کایرین 5G 990 اشاره دارند. این چیپست که با فناوری ساخت 7 نانومتری و EUV تولید شده، مجهز به مودم داخلی 5G است و از شبکه‌های SA و NSA پشتیبانی می‌کند.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید این هواوی P40 پرو است؟

نوشته آیا این هواوی پی ۴۰ پرو خواهد بود؟ اولین بار در ترنجی پدیدار شد.