مدتی پیش اولین رندرها از پیکسل ۴ ای (Pixel 4a) گوگل منتشر شد و توانستیم با طراحی احتمالی این گوشی هوشمند آشنا شویم. اکنون یکی از سازنده‌های کیس محافظ این دستگاه تصاویری منتشر کرده که رندرهای قبلی را تایید می‌کند. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا پیکسل ۴ ای (Pixel 4a) را ببینید.

پیکسل ۴ ای

پیکسل ۴ ای

سال گذشته گوگل برای اولین بار در کنار نسخه‌های اصلی پرچمداران خود از تلفن‌های هوشمندی رونمایی کرد که در گروه موبایل‌های میان‌رده به حساب می‌آمدند. این محصولات به لطف قیمت پایین و مشخصات مطلوب خود توانستند عملکرد نسبتا خوبی در بازار داشته باشند.

پیکسل 3a و پیکسل 3a ایکس ال به لطف قدرت بالا در بخش عکاسی پردازشی که آن را از برادران بزرگ‌تر خود به ارث برده بودند، توانستند توجه بسیاری از عاشقان عکاسی را به خود جلب کنند. این دو دستگاه بدنه‌ای پلاستیکی داشتند اما با قیمتی در حدود ۴۰۰ دلار باز هم گزینه‌ای مناسب در بازار به حساب می‌آمدند.

می‌گوییم سری a از نظر فروش به موفقیت دست یافته است، چون اگر نگاهی به محبوب‌ترین تلفن‌های هوشمند بازار آمریکا بیندازیم، می‌بینیم که امسال محصولات پیکسل گوگل در جایگاه سوم قرار گرفته‌اند و بخش عمده‌ای از این اتفاق به خاطر سری a این محصولات است، زیرا در سال‌های گذشته گوگل صاحب چنین سهم بازاری از تلفن‌های هوشمند نبود و از طرفی سری پیکسل ۴ نیز با انتقادات بسیاری روبرو شده است.

اکنون اگرچه پیش‌بینی می‌شود که پیکسل 4a از جدیدترین و قوی‌ترین چیپست بازار استفاده نکند، اما قدرت بالای عکاسی آن همچنان می‌تواند این گوشی را به گزینه‌ای مناسب برای خرید تبدیل کند. همان طور که در تصاویر مشاهده می‌کنید، این دستگاه حالا نمایشگر بزرگ‌تری دارد که فاقد حاشیه است و برای دوربین سلفی هم از طراحی حفره‌ای بهره می‌برد.

فکر می کنید گوگل با این طراحی پیکسل ۴ ای موفق خواهد شد؟

نوشته پیکسل ۴ ای (Pixel 4a) را ببینید اولین بار در ترنجی پدیدار شد.