سه هفته پیش بود که در ترنجی خواندیم نوکیا ۱.۳ با اسنپدراگون ۲۱۵ ارایه خواهد شد. در همان راستا امروز می بینیم که تاییدیه نوکیا TA-1207 از FCC گرفته شده که احتمالا نوکیا ۱.۳ باشد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

نوکیا ۱.۳

نوکیا ۱.۳

در صورت اعتماد به گزارش اخیر، نوکیا در حال کار بر روی تلفن هوشمند جدید ارزان قیمت است. طبق گزارش، یک تلفن نوکیا جدید با شماره مدل TA-1207 ظاهر شده است و در لیست صدور گواهینامه FCC قرار گرفته است. همانطور که انتظار می رود، این لیست برخی از جزئیات اولیه اولیه دستگاه را فاش کرده است. با توجه به اطلاعات موجود، به نظر می رسد که این گوشی با نام نوکیا ۱.۳ به بازار عرضه شود. همانطور که از نام این محصول پیداست، جانشین نوکیا ۱.۲ قبلی می شود.

با نگاهی به تصویر، می توان گفت دستگاه آینده نوکیا با ابعاد 146.56 میلی متر در 70.46 میلی متر خواهد آمد. این بدان معنی است که ما ممکن است این گوشی را در اندازه صفحه نمایش در حدود 5.7 تا 5.8 اینچ مشاهده کنیم. لازم به ذکر است که نوکیا ۲.۲ نسل قبلی از ابعادی مشابه برخوردار است.

این لیست همچنین ظرفیت باتری 2920mAh را برای نوکیا ۱.۳ را نشان می دهد. این بدان معنی است که ادعا می شود نوکیا 1.3 باتری 3،000 میلی آمپر ساعتی را به طور رسمی نشان می دهد. با توجه به شایعات و نشت های قبلی ، این دستگاه ممکن است در زیر چیپست اسنپدراگون ۲۱۵ اجرا شود.

به نظر می رسد نوکیا قصد دارد مشخصات کمتری را به نوکیا ۲.۲ در لیست ارزان تر Nokia 1.x ارائه دهد. متأسفانه، ما در هنگام نوشتن این اطلاعات دیگر نداریم. از آنجا که این دستگاه به FCC خود راه پیدا کرده است، ممکن است در روزهای آینده شاهد اطلاعات بیشتری در مورد ما باشیم.

در سایر اخبار مرتبط ، تلفن هوشمند نوکیا دیگری با شماره مدل TA-1234 به صورت آنلاین ظاهر شد. طبق این لیست ، اولین تلفن هوشمند این شرکت است که از سیستم عامل اندروید ۱۰ خارج از جعبه سیستم بهره می برد. سرانجام ، این شرکت همچنین در حال کار بر روی دستگاه پرچمدار بعدی خود با نام نوکیا ۹.۱ است. انتظار می رود پاییز امسال وارد بازار شود.

نظر شما چیست؟ منتظر نوکیا ۱.۳ هستید؟

نوشته تاییدیه نوکیا TA-1207 از FCC گرفته شد، احتمالا نوکیا ۱.۳ اولین بار در ترنجی پدیدار شد.