گلکسی زد فلیپ یکی از فرم‌فکتور‌های جالب در زمینه گوشی تاشو است که به ما می خواهد حس نوستالژی و خود گوشی تاشو را دوباره بازگرداند. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا گلکسی زد فلیپ را پیش از معرفی رسمی ببینید.

گلکسی زد فلیپ

در این کلیپ بسیار کوتاه می‌توانیم یک شخص را مشاهده کنیم که دستگاه را یکبار باز و بسته می‌کند. باز و بسته شدن این گوشی هم‌چون گوشی‌های تاشو قدیمی است که مطمئنا حس نوستالژی را در افراد زیادی ایجاد خواهد کرد.

ویدیو کار کردن با گلکسی زد فلیپ تقریبا تمام شایعاتی که تاکنون از این گوشی هوشمند منتشر شده است را تایید می‌کند. چند ماه پیش بود که مشخص شد نمایشگر گلکسی زد فلیپ برخلاف گلکسی فولد به صورت عمودی تا می‌شود. پس از آن نیز شاهد انتشار خبرهای زیادی از این گوشی هوشمند بودیم.

این ویدیو تمام جزییاتی را که تاکنون از گلکسی زد فلیپ منتشر شده بود را به نمایش می‌گذارد. این ویدیوی واقعی در حالی منتشر شده است که سامسونگ در برابر نشت اطلاعات گلکسی فولد بسیار سختگیرانه عمل می‌کرد. البته این موضوع که تاکنون چنین ویدیویی را در رابطه با سری گلکسی اس 20 مشاهده نکرده‌ایم نیز تعجب برانگیز است.

لولای مورد استفاده در این گوشی هوشمند عملکرد بسیار مناسبی دارد. برای باز کردن گوشی تنها کافی است انگشت خود را به آرامی در شکاف میان نمایشگر بگذارید. برای بسته شدن نیز حرکت دستگاه کاملا ایده آل است. از این رو به نظر می‌رسد مهندسی این لولا بسیار خود بوده است. در اطراف نمایشگر نیز ضربه‌گیرهایی وجود دارد تا از صدمات احتمالی صفحه نمایش جلوگیری شود.

در این فیلم نمای مختصری از نمایشگر 1.0 اینچی خارجی و هم‌چنین نمایشگر 6.7 اینچی را می‌توانیم مشاهده کنیم. هم‌چنین بخشی از رابط کاربری نیز قابل رویت است.

نظر شما درباره گلکسی زد فلیپ چیست؟

نوشته گلکسی زد فلیپ را پیش از معرفی رسمی ببینید اولین بار در ترنجی پدیدار شد.