تنها چند روز تا رونمایی رسمی از خانواده گوشی‌های گلکسی اس ۲۰ باقی مانده است. طبق اعلام رسمی، سامسونگ مراسم معرفی این محصولات را در تاریخ ۲۲ بهمن برگزار خواهد کرد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا تصاویر واقعی خانواده گلکسی اس ۲۰ را ببینید.

خانواده گلکسی اس ۲۰

سامسونگ نیز در نشت اطلاعات پیرامون این سری گوشی بسیار سخاوتمندانه عمل کرده است. حالا تقریبا همه اطلاعات گوشی‌های سری گلکسی اس 20 در دسترس است. با این حال به‌تازگی تصویری از سه مدل مختلف سری گلکسی اس 20 منتشر شده است که شایعات موجود در رابطه با این محصول را تایید می‌کند.

تصویر منتشر شده از این گوشی‌ها در توییتر نمای پشتی هر سه گوشی جدید سامسونگ را نشان می‌دهد. اگرچه طراحی دوربین در این تصویر مات شده است، اما بازهم برخی از تفاوت‌های این سه مدل قابل تشخیص. این سه گوشی از نظر ابعاد با هم تفاوت دارند و دوربین موجود روی تمام مدل‌های سری گلکسی اس ۲۰ مقداری برجستگی خواهد داشت.

این سری گوشی هوشمند از سه مدل گلکسی اس 20، گلکسی اس 20 پلاس و گلکسی اس 20 اولترا تشکیل شده است. سامسونگ در مراسم رونمایی در ۲۲ بهمن ماه، قیمت این مدل‌ها را اعلام خواهد کرد.

با این حال شایعات حاکی از آن است که گلکسی اس 20 اولترا 5G‌ با قیمت 1300 دلار روانه بازار خواهد شد. در بازار اروپا گلکسی اس 20 مدل 4G با قیمت 899 یورو عرضه خواهد شد و مدل 5G صد یورو گران‌تر بوده و 999 یورو قیمت خواهد داشت. گلکسی اس 20 پلاس 5G نیز 1099 یورو قیمت خواهد داشت.

گفته می‌شود سامسونگ در این مراسم بزرگ از نسل جدید گلکسی فولد که با نام گلکسی زد فلیپ شناخته می‌شود نیز رونمایی خواهد کرد. این دومین محصول سامسونگ با نمایشگر انعطاف‌پذیر است که طبق شایعات با قیمت 1500 دلار وارد بازار خواهد شد.

احتمالا گلکسی زد فلیپ برخلاف گلکسی فولد به صورت عمودی تا می‌شود. پیش تر در گوشی‌هایی نظیر موتورولا موتو ریزر شاهد استفاده از این نوع طراحی بوده‌ایم. سامسونگ امیدوار است دومین نسل از گوشی‌های مجهز به نمایشگر انعطاف‌پذیرش موفق بیش‌تری را به نسبت نخستین مدل کسب کند.

نظر شما چیست؟ منتظر خانواده گلکسی اس ۲۰ هستید؟

نوشته تصاویر واقعی خانواده گلکسی اس ۲۰ را ببینید اولین بار در ترنجی پدیدار شد.