آیفون ۹ یا آیفون SE2 نامی خواهد بود که اپل روی تلاش ۴۰۰ دلاری خود خواهد گذاشت. البته شاید مانند نام iPhone XR تا آخرین لحظه مشخص نشد که نام نهایی چیست. خب البته این ها مهم نیست (!) آیفون ۴۰۰ دلاری سال ۲۰۲۰ احتمالا به همین زودی ها رونمایی شود. گفته می شود که تاریخ عرضه به بازار آیفون ۹ احتمالا ۱۵ فروردین ۹۹ باشد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

تاریخ عرضه به بازار آیفون ۹

آیفون ۹

در حالی که اکثر گزارش ها به رونمایی از آیفون ۹ یا آیفون SE2 در اواخر ماه مارس اشاره کرده اند، اطلاعاتی در رابطه با تاریخ عرضه این گوشی هوشمند در اختیار رسانه ها قرار نگرفته است. به تازگی یک وب‌سایت آلمانی اطلاعاتی در این زمینه منتشر کرده است.

بر اساس اطلاعات این منبع، تاریخ عرضه به بازار آیفون ۹ احتمالا ۱۵ فروردین ۹۹ خواهد بود، البته قبل از آن شاهد برگزاری مراسمی برای معرفی آن خواهیم بود. گزارش های گذشته خبر از عرضه این دستگاه در ماه مارس داده بودند. گزارش جدید به صورت دقیق اعلام نکرده در این تاریخ از آیفون اس ای ۲ یا آیفون ۹ رونمایی می شود و یا شاهد ورود آن به بازار خواهیم بود، اما با توجه به برگزاری مراسم قبل از این تاریخ، انتظار می رود محصول آینده اپل در تاریخ ۱۵ فروردین در اختیار خریداران قرار بگیرد.

برخی شایعات از این دستگاه با نام آیفون 9 یاد می کنند. انتظار می رود این گوشی هوشمند دارای طراحی مشابه با آیفون ۸ یا شما بخوانید آیفون ۶ با پشت شیشه ای باشد و همچنین از دکمه هوم به همراه سنسور تاچ آیدی بهره ببرد. اپل در سال جاری میلادی از محصولات زیادی رونمایی خواهد کرد. علاوه بر گوشی های سری آیفون 12، با نسل جدید آیپد پرو نیز ملاقات خواهیم کرد.

گفته می شود آیپد پرو 2020 به چیپست اپل A14X Bionic و دوربین اصلی سه گانه مجهز می شود. این دوربین در مدل 12.9 و 11 اینچی این تبلت مورداستفاده قرار می گیرد. این دوربین، کارایی تبلت آینده اپل در زمینه واقعیت افزوده را بهبود می دهد. در صورتی که شایعات صحت داشته باشند، شاهد تغییر چندانی در طراحی آن نخواهیم بود.

نظر شما چیست؟ منتظر آیفون ۴۰۰ دلاری اپل که طراحی سال ۲۰۱۴ را دارد هستید؟

نوشته تاریخ عرضه به بازار آیفون ۹ احتمالا ۱۵ فروردین ۹۹ باشد اولین بار در ترنجی پدیدار شد.