به نظر می رسد خانواده گلکسی AX1 دستگاه های جذاب و ترندی خواهند بود. پس از آن که سه روز پیش دیدیم گلکسی ای ۱۱ با سوراخ نمایشگر و دوربین سه گانه لو رفت و به نظر دستگاه جذابی می رسید، حالا سامسونگ گلکسی ای ۲۱ (Galaxy A21) با سوراخ نمایشگر و دوربین چهارگانه لو رفته است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا گلکسی A21 را بیشتر بشناسیم.

سامسونگ گلکسی ای ۲۱

سامسونگ گلکسی ای ۲۱

گلکسی ای ۲۱ در ادامه گلکسی ای ۲۰ ارایه خواهد شد، دستگاهی که آن هم در لیست پرفروش‌ترین گوشی های اندرویدی قرار داشت و حالا یک جایگزین مناسب نیاز دارد.

گلکسی A21 در این رندر یک دستگاه جذابی به شمار می رود که حداقل ظاهر آن بسیار پیشرفته به نظر می رسد. دوربین چهارگانه روی قاب پشتی یکی از مواردی است که این تصور را ایجاد می کند. هر چند ما هنوز مشخصات کاملا این چهار دوربین را نمی دانیم اما یک ماه پیش در ترنجی خواندیم که گلکسی ای ۲۱ اس (Galaxy A21s) با دوربین ماکرو ارایه خواهد شد. می توان حدس کم‌خطایی زد و گفت که یک دوربین عمق‌سنج در این ترکیب دوربین چهارگانه وجود دارد و دو عضو دیگر می شود دوربین اصلی و دوربین فوق عریض، موافقید؟

سوراخ نمایشگر موضوعی است که سامسونگ آن را با گلکسی A8s آغاز کرد و با گلکسی اس ۱۰ به بازار جهانی معرفی شد. به نظر می رسد سامسونگ می خواهد خانواده گلکسی AX1 را اکثرا با سوراخ نمایشگر ارایه کند. البته که ما چندی پیش گلکسی ای ۴۱ را دیدیم و ناچ قطره ای برای آن گزارش شده بود.

به هر حال، در بخش سخت افزاری می توان چیپست اگزینوس ۷۹۰۴ را با ۴ گیگابایت حافظه رم و باتری ۴۰۰۰ میلی آمپری با بیشتر، برای Galaxy A21 متصور شود.

نظر شما چیست؟ منتظر گلکسی ای ۲۱ هستید؟

نوشته سامسونگ گلکسی ای ۲۱ (Galaxy A21) با سوراخ نمایشگر و دوربین چهارگانه را ببینید اولین بار در ترنجی پدیدار شد.