امروز صبح در ترنجی خواندیم که ۱۰۰ گیگابایت اینترنت رایگان برای مشترکان اینترنت مخابرات از امروز ۱۸ اسفند ۹۸ ارایه می شود. تا ساعاتی قبل شاهد ارایه این بسته هدیه کرونایی (!) نبودیم اما از دقایقی پیش با گزارش همراهان ترنجی می بینیم که بسته ۱۰۰ گیگابایت اینترنت مخابرات فعال شده اما مهلت استفاده متغیر عنوان شده است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

بسته ۱۰۰ گیگابایت اینترنت مخابرات

بسته ۱۰۰ گیگابایت اینترنت مخابرات

همانطور که در تصویر بالا ارسالی از دوست خوبم محمدرضا فتحی می بینید، به جز بسته فعال برای کاربر، یک بسته ۱۰۰ گیگابایتی با مهلت استفاده تا پنج شنبه ۲۹ اسفند نیز فعال شده است. به این ترتیب برای دریافت ۱۰۰ گیگابایت اینترنت ثابت رایگان مخابرات نیازی به انجام کار خاصی توسط کاربر نیست و این بسته به صورت خودکار برای شما فعال می شود. فقط قبل از استفاده، پنل خود را چک کنید تا ببینید این بسته برای شما حتما فعال شده باشد.

اما نکته عجیب جایی است که در تصویر یک کاربر دیگر در توییتر می بینیم مدت زمان استفاده از این بسته تا ۲۶ اسفند ۹۸ عنوان شده است. می توانید تصویر آن را پایین‌تر ببینید:

بسته ۱۰۰ گیگابایت اینترنت مخابرات

بسته ۱۰۰ گیگابایت اینترنت مخابرات

به هر صورت اما حجم این بسته ها ۱۰۰ گیگابایت است و می توانید برای سرگرمی درون منزل از آن ها استفاده کنید. شما کاربر اینترنت مخابرات هستید؟ اگر این بسته رایگان برای شما فعال شده لطفا به ما بگویید که تا چه تاریخی برای شما اعتبار دارد.

نوشته بسته ۱۰۰ گیگابایت اینترنت مخابرات فعال شد: مهلت استفاده متغیر اولین بار در ترنجی پدیدار شد.