تغییر شرایط استفاده بسته ۱۰۰ گیگابایت اینترنت رایگان شاتل

دیروز در ترنجی درباره بسته ۱۰۰ گیگابایت اینترنت رایگان شاتل که بیشتر شبیه به هدیه ای با اکراه بود، صحبت کردیم. با وجود شرایط عجیب برای رسیدن به این هدیه ۱۰۰ گیگابایتی که دیگر ارایه‌دهنده‌ها اکثر بدون چون‌وچرا آن را به کاربران دادند، حالا اما شاهد تغییر شرایط استفاده بسته ۱۰۰ گیگابایت اینترنت رایگان شاتل هستیم. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

بسته ۱۰۰ گیگابایت اینترنت رایگان شاتل

پیش از این در ترنجی دیدیم که گفته شده “بسته ای که تاریخ پایان اعتبارش نزدیک‌تر است، زودتر استفاده خواهد شد.” هر چند همین هم برای کاربرانی که بسته اینترنت آن ها تا پایان ۹۸ به اتمام می رسد جالب نیست و باید ابتدا آن را مصرف کنند تا به این ۱۰۰ گیگ دست پیدا کنند.

این یعنی کاربران شاتل باید هر بسته ای که تا ۱۸ اسفند ۹۹ دارند ابتدا مصرف کنند تا بسته ۱۰۰ گیگابایتی برای آن ها فعال شود! این حقیقتا رفتار صحیحی نیست، به خصوص وقتی با رقبا مقایسه می شود!

این شرایط را که “شرایط قدیم” می نامیم، در تصویر از وب سایت شاتل قابل مشاهده است.

بسته ۱۰۰ گیگابایت اینترنت رایگان شاتل

اما حالا می بینیم که شاتل شرایط را تغییر داده است. در شرایط جدید به وضوح عنوان شده که برای استفاده از بسته ۱۰۰ گیگابایت اینترنت رایگان شاتل باید ابتدا بسته اینترنتی فعال شما مصرف شود و سپس به این بسته ۱۰۰ گیگابایتی خواهید رسید.

این شرایط را که شرایط جدید می نامیم را می توانید در تصویر زیر ببینید:

در این تصویر به وضوح می بینید که اولویت مصرف اینترنت شاتل با “بسته هایی است که قبل از تخصیص بسته ۱۰۰، فعال بوده اند” است. این در صورتی است که ارایه دهنده‌های دیگر چنین اجباری را در نظر نگرفته اند.

شما کاربر شاتل هستید؟ می توانید از بسته ۱۰۰ گیگابایتی خود استفاده کنید؟

نوشته تغییر شرایط استفاده بسته ۱۰۰ گیگابایت اینترنت رایگان شاتل اولین بار در ترنجی پدیدار شد.