فراخوان ایران خودرو برای نام گذاری دو محصول جدید : یک کراس اوور و یک سدان

سه هفته پیش بود که در ترنجی ایران خودرو K132 را دیدیم، یک خودرو ملی جدید در رده سدان C بر پایه پلتفرم پژو ۳۰۱ که می تواند برای بازار داخلی جذاب باشد. درباره کراس اوور ایران خودرو نیز شایعاتی شنیده ایم اما هنوز هیچ تصویر رسمی از آن منتشر نشده است. امروز شاهد فراخوان ایران خودرو برای نام گذاری دو محصول جدید هستیم، یک کراس اوور و یک سدان. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره جزئیات این فراخوان ایرن خودرو برای نام گذاری دو محصول جدید که تا پایان فروردین ۹۹ معتبر است، صحبت کنیم.

فراخوان ایران خودرو برای نام گذاری دو محصول جدید

ایران خودرو K132

در انتخاب اسم از نام‌های پیشنهادی که برای دو محصول ایران خودرو مورد استفاده قرار می‌گیرد باید ترجیحا فارسی،‌ کوتاه، ‌خوش آوا، همخوانی با نوع کاربری خودرو مورد نظر و معنای مناسبی داشته باشد.

  1. ۱- برای نام خودروی سواری جدید ایران خودرو می‌تواند برگرفته از فرهنگ و تمدن باشد.
  2. ۲- برای خودرو کراس اوور ایران خودرو نیز نام اماکن، حیوانات و نام‌های الهام گرفته از طبیعت مورد استفاده قرار می‌گیرد.

برمبنای این گزارش، نام محصول باید با مفهوم خودرو هم‌خوانی داشته و ویژگی‌های ذاتی را مانند سرعت، قدرت و حرکت دارا باشد. همچنین از فرد یا افرادی که اسامی پیشنهادی آنها برای یکی از محصولات فوق انتخاب شود، به نحو مقتضی تقدیر خواهد شد. یادآور می‌شود پس از انتخاب مقدماتی اسامی، احراز صلاحیت علمی و دانشگاهی ضروری است.

نحوه ارسال نام پیشنهادی برای فراخوان ایرن خودرو برای نام گذاری دو محصول جدید

گروه صنعتی ایران خودرو به منظور انتخاب نام‌هایی مناسب و زیبا برای محصولات جدید خود در دو نوع سواری و کراس اوور (شاسی بلند کوچک) که در آینده به بازار عرضه خواهند شد، از صاحب نظران ادب و زبان فارسی و زبان شناسان دعوت می‌کندکه اسامی پیشنهادی خود را با رعایت نکات زیر از تاریخ ۱ تا ۳۱ فروردين ماه سال ۱۳۹۹ به شماره 30003 پیامک کنند.

شرایط نام پیشنهادی:

  1. ۱- ترجیحا فارسی بوده و معنای مناسبی داشته باشد.
  2. ۲- کوتاه و خوش‌آوا باشند.
  3. ۳- با نوع کاربری خودروی مورد نظر همخوانی داشته باشند.
  4. ۴- نام خودروی سواری می‌تواند برگرفته از فرهنگ و تمدن باشد، برای خودرو کراس اور نیز نام اماکن، حیوانات و نام‌های الهام گرفته از طبیعت مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  5. ۵- نام محصول باید با مفهوم خودرو هم‌خوانی داشته باشد و ویژگی‌های ذاتی را مانند سرعت، قدرت و حرکت دارا باشد.

از فرد یا افرادی که اسامی پیشنهادی آنها برای یکی از محصولات فوق انتخاب شود، به نحو مقتضی تقدیر خواهد شد. یادآور می‌شود پس از انتخاب مقدماتی اسامی، احراز صلاحیت علمی و دانشگاهی ضروری است.

پیشنهاد شما برای نام دو محصول جدید ایران خودرو چیست؟ شما در فراخوان ایران خودرو برای نام گذاری دو محصول جدید شرکت می کنید؟

نوشته فراخوان ایران خودرو برای نام گذاری دو محصول جدید : یک کراس اوور و یک سدان اولین بار در ترنجی پدیدار شد.