بسته عیدانه همراه اول با کد #1399* (آپدیت شد)

پس از ۱ گیگابایت اینترنت رایگان ایرانسل برای نوروز ۹۹ با کد #1399* حالا نوبت به همراه اول است. امشب شاهد بسته عیدانه همراه اول با کد #1399* هستیم. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

آپدیت شد:

طبق شنیده های ما از منابع موثق باید بدانید که نرم افزار “اوانز” که در ازا نصب آن اعتبار داخل شبکه همراه اول هدیه می‌گیرید، به زودی به عنوان اپ رسمی همراه اول رونمایی خواهد شد. همچنین شایان ذکر است که حداکثر اعتباری که به ازای نصب این نرم افزار از سوی همراه اول کسب خواهید کرد، ۵۰ هزار تومان است.

بسته عیدانه همراه اول

در ابتدا باید بگویم که به نظر شخصی من این بسته عیدانه در حقیقت عیدی نیست، بلکه یک تبلیغات ضعیف برای دریافت مقداری اعتبار داخل شبکه در ازای نصب اجباری یک نرم افزار است! نه واقعا به نظر من این عیدی نیست ولی خب به هر حال! اگر می خواهید آن را دریافت کنید شرایط به این قرار است:

۱- ابتدا کد دستوری زیر را وارد کنید:

ستاره ۱۳۹۹ مربع

# 1399 *

بسته عیدانه همراه اول

۲- در این مرحله می توانید با ورود عدد ۱ بسته را فعال کنید یا با ورود عدد ۰ بسته را استعلام نمایید. نتیجه استعام بسته این است:

بسته عیدانه همراه اول

بسته عیدانه همراه اول

همانطور که در تصویر بالا می بینید، پیام به شرح زیر است:

مشترک گرامي
جهت دريافت بسته عيدي داخل شبکه همراه اول ويژه نوروز 99 کد ذيل را شماره گيري نماييد. بسته عيدي شما پس از نصب اپليکيشن اوانز و ثبت نام در آن فعال خواهد شد.
*1399*1#

به این ترتیب شما مجبور به نصب اپلیکیشن اوانز هستید تا مقداری اعتبار داخل شبکه دریافت کنید. این مبلغ برای عموم کاربران ۲ هزار تومان بوده است.

شما بسته عیدانه همراه اول را دریافت کردید؟ مبلغ تعلق گرفته به شما چقدر است؟ آیا این بسته عیدانه جذاب بود؟!

نوشته بسته عیدانه همراه اول با کد #1399* (آپدیت شد) اولین بار در ترنجی پدیدار شد.