سامسونگ گلکسی ام ۴۱ را ببینید

خانواده گلکسی ام سامسونگ عرضه جهانی ندارد و به همین دلیل خیلی سروصدا نمی کنند اما در بازار هند که متمرکز ارایه می شوند، استقبال خوبی از آن ها شده است. امروز درباره جدیدترین عضو این خانواده یعنی Galaxy M41 رندرهایی منتشر شده است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا سامسونگ گلکسی ام ۴۱ را ببینید.

سامسونگ گلکسی ام ۴۱

سامسونگ گلکسی ام ۴۱

هرچند، این احتمال وجود دارد که دستگاه مورد بحث با نام گلکسی M51 هم باشد که به عنوان جانشین گلکسی M40 معرفی شود. لازم به ذکر است که سامسونگ تاکنون، تلفن گلکسی M50 را معرفی نکرده بود و انتظار می‌رود که این شرکت کره‌ای از تولید آن صرف‌نظر کرده باشد.

عضو جدید خانواده سامسونگ گلکسی M از یک صفحه‌نمایش 6.5 اینچی مسطح استفاده می‌کند که 0.2 اینچ بزرگ‌تر از نمایشگر گلکسی M40 است. به همین دلیل، احتمال می‌دهیم که این گوشی با نام M41 معرفی شود. با مشاهده این رندر‌ها متوجه شدیم که تلفن مورد نظر در ابعاد 162.6 در 77.5 در 8.5 میلی‌متر ساخته شده است که ضخامت آن با احتساب جایگاه دوربین به 9.5 میلی‌متر افزایش می‌یابد.

ابعاد و نوع محل قرارگیری لنز‌های دوربین نیز همانند تلفن‌های جدید سری گلکسی A است. این تلفن از یک دوربین سه‌گانه برای ثبت تصاویر و ضبط ویدیو‌ها استفاده خواهد کرد. انتظار می‌رود که مجموعه دوربین تلفن جدید گلکسی M41 از یک سنسور واید، یک سنسور فوق عریض و یک لنز ماکرو یا یک سنسور عمق بهره بگیرد. دوربین سلفی نیز درون حفره پانچ شده نمایشگر قرار گرفته است که یک حرکت جدید به شمار می‌رود. زیرا تمامی تلفن‌های سری گلکسی M به جز گلکسی M40 از یک نمایشگر دارای سوراخ استفاده می‌کردند.

برخلاف مدل قبلی، این تلفن از جک 3.5 میلی‌متری هدفون در کنار پورت USB-C در پایین تلفن بهره می‌گیرد. هم‌چنین، سنسور اثرانگشت آن در پنل پشتی تعبیه شده است. تلفن‌های سری گلکسی M به دلیل قیمت ارزان از این نوع سنسور‌ها به جای سنسور‌ زیر نمایشگر استفاده می‌کنند.

پیش‌بینی می‌شود که قیمت گلکسی ام ۴۰ در بازه 250 تا 300 دلار به بازار عرضه شود. اطلاعات زیادی درباره این دستگاه به بیرون درز نکرده است، اما احتمال می‌دهیم که یک تراشه میان‌رده اگزینوس به همراه صفحه‌نمایش سوپرامولد و باتری بزرگ درون آن تعبیه شده باشد.

نظر شما درباره گلکسی ام ۴۱ احتمالی چیست؟

نوشته سامسونگ گلکسی ام ۴۱ را ببینید اولین بار در ترنجی پدیدار شد.