زمان فعال سازی ۲۰ گیگابایت اینترنت رایگان معلمان و مهلت استفاده

هفته گذشته درباره ۲۰ گیگابایت اینترنت رایگان برای معلمان نوشتیم و آدرس سایت ثبت نام آن را نیز به شما دادیم. زمان ثبت نام این بسته تا ساعت ۱۵ روز سه شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۹ بود و حالا درباره زمان فعال سازی ۲۰ گیگابایت اینترنت رایگان معلمان و مهلت استفاده سوال هایی وجود دارد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره بسته اینترنت رایگان معلمان صحبت کنیم.

زمان فعال سازی ۲۰ گیگابایت اینترنت رایگان معلمان

زمان فعال سازی ۲۰ گیگابایت اینترنت رایگان معلمان

وزیر ارتباطات درباره خدمات در نظر گرفته شده برای معلمان که در این بازه تعطیلات به شیوه آموزش الکترونیک فعالیت داشتند، گفت:

در این روزها اپراتورهای تلفن همراه گسترش شبکه‌هایشان را با جدیت به پیش می‌برند و ما امروز (سه شنبه ۵ فروردین ۹۹) بسته هدیه رایگان ۲۰ گیگی را برای معلمان فعال می‌کنیم که تا خردادماه قابل استفاده است.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خاطرنشان کرد: برای دانشگاه‌ها نیز خدمات آموزشی از راه دور را رایگان کردیم و ۹۰ سایت را هم که در حوزه خرید مردم فعالیت می‌کنند با معرفی وزارت صنعت رایگان کردیم.

او و وزیر آموزش و پرورش هدیه ۲۰ گیگابایتی اینترنت رایگان را برای معلمان در نظر گرفته اند. این اینترنت روی شماره موبایلی در که در سایت هدیه وزارت ارتباطات ثبت نام کرده اید فعال خواهد شد. هنوز درباره نحوه اطلاع از باقی مانده بسته ۲۰ گیگابایت اینترنت معملمان در دست نیست و در صورت ارایه اخبار جدید، به شما اطلاع رسانی خواهیم کرد. کافی است در کانال ترنجی عضو ضوید تا مطمئن باشید این اخبار را دریافت می کنید: @toranji

نوشته زمان فعال سازی ۲۰ گیگابایت اینترنت رایگان معلمان و مهلت استفاده اولین بار در ترنجی پدیدار شد.