تیزرهای تبلیغاتی آنر ۳۰ اس طراحی این دستگاه را مشخص کردند

می دانیم که قرار است آنر در تاریخ ۱۱ فروردین از گوشی آنر 30S در چین رونمایی کند. این شرکت از زمانی که تاریخ معرفی آن را اعلام نموده، تیزرهای زیادی را درباره طراحی و مشخصات خاص این دستگاه در حساب ویبوی خود منتشر کرده است. امروز نیز Glory Cheung، یکی از مدیران آنر، سه تیزر جدید از جلو، کنار و پشت گوشی به اشتراک گذاشته است. در حقیقت تیزرهای تبلیغاتی آنر ۳۰ اس طراحی این دستگاه را مشخص کردند. با ترنجی همراه باشید تا درباره Honor 30s صحبت کنیم.

تیزرهای تبلیغاتی آنر ۳۰ اس

تیزرهای تبلیغاتی آنر ۳۰ اس

تصویر اول پشت گوشی را نشان می‌دهد که میزبان یک دوربین چهارگانه در گوشه بالا سمت چپ گوشی است. دوربین‌ها به‌طور متقارن در ماژول مستطیلی قرار گرفته‌اند و ۳ سنسور در یک طرف و یک سنسور دوربین و یک سنسور هوش مصنوعی و فلاش LED در طرف دیگر ماژول قرار دارند. قاب پشت دارای طراحی گرادیانی که از بال‌های پروانه‌ها الهام گرفته شده است.

تصویر دوم لبه سمت راست گوشی را به ما نشان می‌دهد که شامل دکمه پاور یکپارچه با سنسور اثرانگشت و دکمه‌ ولوم می‌شود. این رندر همچنین ایده‌ خوبی درباره ضخامت ماژول دوربین به ما می‌دهد که با توجه به دوربین اصلی ۶۴ مگاپیکسلی آن (طبق شایعات)، به‌طرز جالب‌توجهی بسیار باریک است.

و بالاخره تصویر سوم که برای اولین بار تصویری از جلوی گوشی در اختیار ما قرار می‌دهد، تایید می‌کند که آنر 30S دارای طراحی هول پانچ است که البته پیش‌ازاین در تیزر مرتبط با شارژ سریع آن نیز معلوم بود. این سوراخ نمایشگر در گوشه بالا سمت چپ قرار گرفته و به نظر می‌رسد کوچک‌تر از سوراخ نمایشگر سایر رقبای میان‌رده باشد.

بنچمارک آنر وی ۳۰ پرو با کایرین ۹۹۰ بالاتر از هواوی میت ۳۰ پرو است

این تیزرها و همچنین تصاویری که چند روز پیش توسط Zhang Xiaoyun، یکی دیگر از مدیران آنر، منتشر شدند، آنر 30S را در رنگ سبز نشان می‌دهند. علاوه بر این رنگ، انتظار می‌رود که گوشی در رنگ‌های آبی و نارنجی هم عرضه شود. درهرحال، مهم‌ترین مشخصه این گوشی چیپست کایرین 820 5G آن است که براساس بنچمارک‌ها عملکرد بهتری نسبت به تراشه‌های اسنپ‌دراگون 765G و کایرین 980 دارد.

نظر شما درباره آنر ۳۰ اس احتمالی چیست؟

نوشته تیزرهای تبلیغاتی آنر ۳۰ اس طراحی این دستگاه را مشخص کردند اولین بار در ترنجی پدیدار شد.