سال ۹۹ با کرونا آغاز شده و علاوه بر آن به دلیل تعطیلات عید، هیچ شرایط فروش خاصی وجود نداشت. امشب اما می شنویم که شرایط فروش سایپا شاهین برای بهار ۹۹ به زودی اعلام می شود. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره شرایط فروش سایپا شاهین یا همان سایپا رهام صحبت کنیم.

شرایط فروش سایپا

شرایط فروش سایپا

در این روزها دیدیم که شرکت «سایپا»، تیزر تبلیغاتی «شاهین» را در تلویزیون ملی به نمایش گذاشته است. معمولا تیزر سایپا شاهین در ساعت های پربازدید تلویزیون نمایش داده می شود و گاهی در تبلیغات میانی برنامه هایی چون «عصر جدید» پخش می شود.

حال منابع خبری می گویند که سایپا برنامه دارد تا پس از پایان تعطیلات نوروزی شرایط پیش فروش شاهین را اعلام کند. پیش از شیوع ویروس کرونا در ایران، سایپا برنامه داشت تا در اسفند ۹۸ محصولات جدیدش را برای سال ۱۳۹۹ رونمایی کند و از سویی نمونه نهایی و قابل عرضه شاهین را معرفی نماید. اما گسترش کرونا باعث بر هم خوردن فرایند معرفی و عرضه محصولات جدید سایپا شد و برای همین این شرکت، سعی دارد تا از طریق رسانه های جمعی معرفی و بازاریابی سایپا شاهین را به صورت مجازی انجام دهد.

برنامه قبلی سایپا این بود تا اولین مرحله پیش فروش شاهین در هفته آینده و به مناسب نیمه شعبان برقرار شود. اما با توجه به مشکلات مربوط به کرونا و تغییر جزئی برنامه ها، احتمال دارد که فروش این سدان جدید با چند روز تاخیر آغاز شود. به هر حال می توان گفت که به احتمال بسیار زیاد، سایپا شاهین تا پایان فروردین ۱۳۹۹ به فروش می رسد و مشتریان می توانند به صورت اینترنتی مراحل پیش خرید این خودرو را انجام دهند.

قیمت حدودی سایپا شاهین

قیمت حدودی سایپا شاهین

قیمت حدودی سایپا شاهین

بر اساس اطلاعات به دست آمده از منابع خبری اسب بخار، هنوز سایپا قیمت دقیق و مشخصی را برای شاهین در نظر نگرفته است. اما با توجه به جلسه های برگزار شده در این شرکت، نظر بسیاری از مدیران سایپا این است تا شاهین در فروش اولیه قیمتی کمتر از دنا پلاس را داشته باشد. البته که این مسئله هنوز قطعیت پیدا نکرده و مصوب نشده است. اما در صورتی که این اتفاق رخ دهد، باید منتظر عرضه شاهین با قیمتی کمتر از ۱۱۵ میلیون تومان باشیم.

شنیده ها حاکی از آن است که شاهین در تابستان ۱۳۹۹ به دست مشتریان می رسد و احتمالا از اواخر خرداد سال جاری تولید انبوه این سدان پلتفرم SP100 در کارخانه تهران سایپا آغاز می شود. نکته قابل توجه این است که شاهین به نمایش در آمده در تیزر سایپا، جز نسخه های تولید آزمایشی بوده و گویا قرار نیست تا این خودروساز، نمونه موجود در ویدیوی تبلیغاتی را به تولید انبوه برساند. نسخه حاضر در تیزر اولیه شاهین، فاقد نمایشگر لمسی ۷ اینچی، کنترل سیستم صوتی از روی فرمان، تهویه اتوماتیک، سنسور پارک و دوربین عقب است و آن طور که منابع خبری می گویند، این شرکت برنامه دارد تا شاهین با چنین امکاناتی به خط تولید برسد.

نظر شما چیست؟ منتظر سایپا شاهین هستید؟

نوشته شرایط فروش سایپا شاهین برای بهار ۹۹ به زودی اعلام می شود اولین بار در ترنجی پدیدار شد.