نوکیا ۷.۳ با دوربین ۴۸ یا ۶۴ مگاپیکسلی ارایه خواهد شد

پنج روز پیش درباره اولین شایعات نوکیا ۷.۳ اخباری به گوش رسید. گفته می شود که نوکیا ۷.۳ به همراه نوکیا ۹.۳ معرفی خواهد شد. HMD در حال تست کردن چندین نمونه اولیه این دستگاه است. براساس جدیدترین اطلاعات، این گوشی در پشت خود یک ماژول دوربین چهارگانه با کیفیت تصویر بهبودیافته و حالت شب بهتر خواهد داشت. حال جالب اینکه گفته می شود نوکیا ۷.۳ با دوربین ۴۸ یا ۶۴ مگاپیکسلی ارایه خواهد شد.

نوکیا ۷.۳

یکی از نمونه‌ها دارای یک سنسور ۴۸ مگاپیکسلی برای دوربین اصلی است و می دانیم که نوکیا 7.2 هم یک دوربین اصلی ۴۸ مگاپیکسلی دارد، اما ظاهرا یک نمونه ۶۴ مگاپیکسلی هم تحت بررسی است. هر سنسوری که انتخاب شود، درنهایت پشت لنزهای ZEISS قرار خواهد گرفت.

Nokia 7.3 علاوه بر دوربین اولتراواید با رزولوشن نامعلوم و یک سنسور تشخیص عمق، دوربین جدیدی نیز خواهد داشت که از نوع ماکرو است. این ترکیب دوربین‌ها، مشابه ماژول دوربین چهارگانه نوکیا 5G 8.3 است که از چیدمان ۶۴+۱۲+۲+۲ مگاپیکسل بهره می‌برد.

دوربین سلفی نوکیا 7.3 هم بهبود خواهد داشت و از ۲۰ مگاپیکسل در مدل ۲۰۱۹ به ۲۴ مگاپیکسل یا حتی ۳۲ مگاپیکسل ارتقا خواهد یافت.

یک گزارش قبلا ادعا کرده بود که HMD در حال تست دو نمونه اولیه برای این دستگاه است: یکی با قابلیت 5G و دیگری بدون آن. احتمال داده می‌شود که نمونه 5G از چیپست اسنپدراگون 765 استفاده کند که ارتقا کاملی نسبت به تراشه اسنپدراگون 660 نوکیا 7.2 محسوب می‌شود.

نظر شما چیست؟ منتظر نوکیا ۷.۳ هستید؟

نوشته نوکیا ۷.۳ با دوربین ۴۸ یا ۶۴ مگاپیکسلی ارایه خواهد شد اولین بار در ترنجی پدیدار شد.