در حالی که همه کاربران منتظر پرچمدار اقتصادی پوکو هستند اما این شرکت مدام در حال معرفی میان رده است. سه ماه پیش پوکو ایکس ۲ با اسنپدراگون ۷۳۰ جی و قیمت ۲۲۵ دلار رسما معرفی شد و حالا جدیدترین شایعات می گویند که پوکو ام ۲ پرو احتمالا یک میان رده دیگر از این برند خواهد بود. در حقیقت اصلا بعید نیست Poco M2 Pro چیزی مانند یکی از اعضای خانواده ردمی نوت ۹ باشد.

پوکو ام ۲ پرو

برند POCO اکنون مدتی است که فعال نیست. آنها پس از ارایه موفقیت آمیز Poco F1 مدل Poco X2 را معرفی کردند. اکنون Poco سرانجام معرفی تلفن هوشمند آینده خود را تایید کرده است و مطمئنا به زودی شاهد Poco F2 Pro خواهیم بود. آنها تصویری را در توییتر خود منتشر کردند که می گوید: “پوکو از خواب بیدار می شود”.

این بدان معنی بود که پوکو دوباره با قدرت تمام می شود. انتظار می رود یک یا دو گوشی هوشمند وجود نداشته باشد. یکی از مواردی که می دانید Poco F2 Pro خواهد بود، در حالیکه عضو دوم یک گوشی جدید از خانواده M خواهد بود، یک خانواده جدید!

اخیرا دستگاهی در وب سایت Mi India معروف به Poco M2 Pro مشاهده شد و این دستگاه دارای نام مدل “M2003J6CI” است. این وب سایت مقدار SAR 1.6 W/kg را نشان داد که البته زیاد هم هست اما از این که بگذریم شماره مدل به خودی خود سرنخ هایی در مورد دستگاه آینده به ما می دهد. پوکو ام ۲ پرو با شماره مدل “M2003J6CI” بسیار شبیه به شماره مدل های سری Redmi Note 9 است. این نکته را به ما نشان می دهد که این دستگاه ممکن است یک تلفن هوشمند میان رده باشد.

به احتمال زیاد می توان گفت که دو اتفاق برای Poco M2 Pro وجود دارد. خوب اگر به ترکیب ردمی نوت ۹ توجه کنید، عدم اتصال 5G وجود دارد. از این رو، ممکن است یک حدس و گمان وجود داشته باشد که این گوشی با چیپست دایمنسیتی ۸۰۰ مدیاتک به بازار عرضه شود و آن را به یک تلفن هوشمند میان رده 5G آماده تبدیل کند.

در غیر این صورت، می تواند با اسنپدراگون ۷۲۰ جی همراه باشد و با اندکی تغییر در بازار هند، مجدداً با نام تجاری Redmi Note 9S شناخته شود.

همچنین این ممکن است یک تلفن هوشمند منحصر به فرد هندی باشد و به زودی رونمایی یشود. ما می توانیم طراحی الهام گرفته از سری Redmi Note 9 در Poco M2 Pro انتظار داشته باشیم. در حالی که پیش بینی می شود Poco F2 Pro یک مدل Redmi K30 Pro با برند مجدد باشد.

نظر شما چیست؟‌ فکر می کنید لزومی به این تغییر نام ها و برندهای مختلف شیائومی هست؟!

نوشته پوکو ام ۲ پرو احتمالا یک میان رده دیگر از این برند خواهد بود اولین بار در ترنجی پدیدار شد.