اولین مرتبه که نام آنر 10X را شندیم ۹ ماه پیش بود. آن زمان نام های آنر ۱۰ ایکس تا آنر ۵۰ ایکس برای شرکت آنر ثبت شدند. یک هفته پیش گفته شد که گوشی 5G ارزان آنر با حدود قیمت ۱۴۱ شاید آنر 10X باشد. هر چند شاید آن رده قیمتی را برایش نتوانیم متصور باشیم چرا که امروز گفته می شود آنر X10 با پشتیبانی از 5G مجهز به کایرین ۸۲۰ و دوربین ۴۰ مگاپیکسلی ۳۱ اردیبهشت ارایه می شود.

آنر X10

آنر یعنی زیربرند جوان پسند هواوی امروز اعلام کرد از گوشی هوشمند جدیدی در تاریخ ۳۱ اردیبهشت با نام Honor X10 رونمایی خواهد کرد. آنر برای تهیه این اعلامیه در Weibo پوستری را به اشتراک گذاشت که تأیید می کند X10 از شبکه های 5G پشتیبانی خواهد کرد.

آنر X10

این شرکت جزئیات دیگری راجع به X10 به اشتراک نگذاشته است، اما به لطف TENAA ما می دانیم که این تلفن هوشمند با استفاده از چیپست Kirin 820 تغذیه خواهد شد و یک نمایشگر از نوع LCD در ابعاد 6.63 اینچی با وضوح FullHD + ارایه می کند.

آنر X10 یک دوربین اصلی ۴۰ مگاپیکسلی با حسگر سونی IMX600y را در پشت خود ارایه می کند که به ماژول های ماکرو و فوق عریض ۲ و ۸ مگاپیکسلی مجهز خواهد شد. برای سلفی و تماس های ویدیویی، یک دوربین 16 مگاپیکسلی دریافت خواهید کرد.

آنر X10 دارای یک اسکنر اثر انگشت در کنار می باشد و یک باتری 4،200 میلی آمپر ساعتی را عرضه می کند که از طریق پورت USB-C تا 22.5W نیرو را جذب می کند. جزئیات بیشتری درباره Honor X10 باید در روزهای منتهی به اعلام رسمی منتشر شود.

نظر شما چیست؟ منتظر آنر ۱۰ ایکس هستید؟ به نظر دستگاه جذابی خواهد بود.

نوشته آنر X10 با پشتیبانی از 5G مجهز به کایرین ۸۲۰ و دوربین ۴۰ مگاپیکسلی ۳۱ اردیبهشت ارایه می شود اولین بار در ترنجی پدیدار شد.